Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mit gondoltok egy olyan lányról, akinek be nem áll a szája?

Figyelt kérdés
Állandóan beszélek, nagyon gyorsan, van hogy olyan gyorsan beszélek, hogy nem értik meg amit mondok :s (de alapjában véve értik)
2014. okt. 11. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
volt olyan lány akinél ez nem zavart és szerettem hallgatni, volt akinél 5 perc után frászt kaptam, ez tőled függ:)
2014. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
majd egy bőrös virslivel be lesz töme
2014. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van rá mód, akkor nagyon gyorsan betömném a szádat. :)
2014. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szófosónia..
2014. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton szeretek meghallgatni másokat, bármilyen sokat is beszél az illető :) De azért hagyjon engem is szóhoz jutni :P
2014. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a beszédes, de nem fecsegő nőket. Azt nem, ha hadarnak...az idegesítő :P
2014. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távon leszívja az ember energiáját. Aztán már csak menekül, ne kelljen hallgatni.
2014. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alapból nem zavar a dolog, jobban szeretek hallgatni, mint beszélni. Persze hosszú távon fárasztó tud lenni, főleg ha csupa sületlenséget hord össze.
2014. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég hallgatag ember vagyok, csak akkor szólalok meg, ha muszáj, így örülök, ha a barátnőm beszél helyettem (persze a kapcsolat elején megbeszéltük, hogy én is fogok beszélni, de kutyából nem lesz szalonna).
2014. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
attól függ miről beszél, és hogyan :)
2014. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!