Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagyok szanalmas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok szanalmas?

Figyelt kérdés
Olyan csajjal ismerkednek aki csunya es munkanelkuli,es szuz is....Egy paran emiatt szanalmasnak hivtak!!!Miert? en nekem ilyen ccsaj kell!szerintetek is szanalmas vagyok?
2014. okt. 11. 21:27
 1/6 Buford Tannen ***** válasza:
Nem! Senkinek semmi köze hozzá hogy neked milyen csaj kell!
2014. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi 1-es :)
2014. okt. 11. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Úristen ilyen csajjal ismerkedsz pfuuj! Na de komolyan kinek mi köze van hozzá egy, kettő ha tetszik és szereted, vagy csak szeretnéd meg ismerni mit érdekel hogy pár tahó mit mond mert nem egy szexistennővel ismerkedsz..
2014. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Három lemerem fogadni hogy csak a rossz indulat miatt mondják
2014. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak azért mert ő biztos hagyná hogy hamar megdugd akkor rosszabb lennél mint a szánalmas,ha tényleg egy ilyen emberrel vágysz kapcsolatra akkor akár jó ember is lehetsz.
2014. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kapcsolatra vagyom es nem arra,hogy kapjak potya szexet!
2014. okt. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!