Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amúgy miért ilyenek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amúgy miért ilyenek a mai fiúk? Szánalmas, de tényleg!

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és akiket ismerek fiúkat mind éretlenek és idióták...pl: Ha egy lány nem a legszebbek közé tartozik azt mért kell nekik elmondani??? van egy osztály társam ő is lány és az egyik fiú folyamatosan ri-bancozza, pedig egyáltalán nem az....van egy osztály társam ő is lány aki (állítólag) tetves volt...már nem az, mert mindig jönnek a védő nők és senki nem tetves az osztályban, de folyamatosan azt mondják rá a fiúk, hogy így tetves meg így rühes meg stb...én úgy gondolom bár én még sose voltam tetves...hogy tetűt nem csak úgy lehet kihozni, ha valaki nem tisztálkoodik, hanem úgy, hogy pl elmegy táborba és egy szobába zárják egy tetvessel...vagy más fésűjét használja...vagy megölel valakit és stb stb oka lehet és bárkivel előfordulhat...akk a mai fiúk egyáltalán nem adják meg a tiszteletet más lányok után...és más se érdekli őket csak a szex...és mért nem tudják megtartani maguknak a véleményüket? Ne haragudjatok, hogy felhoztam a kérdést, de idegesítő, hogy egy ilyen osztályba járok ahol a fiúk folyamatosan ilyeneket terjesztenek a lányokról...és ez mire jó??? arról nem beszélve, hogy be nem tudják fogni a szájukat és mindig ordibálnak...ez meg azzal jár, hogy folyamatosan dolgozatot iratnak, mert nem viselkednek és akk az egész osztály megszívja...és ez nem csak engem zavar, mert egytől egyik így bánnak a lányokkal...ilyenkor mit lehet tenni???? :// előre is köszi a normális válaszokat!
2013. jún. 4. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Most erre írjam azt, hogy a lányok/nők mért jönnek össze olyan pasikkal akik tele van pénzzel és akinek nincs annyi az már szóba sem jöhet? Lányok és fiúk között is van ge*i egyaránt, de vannak normálisak is. Meg hát általános iskola...a fiúk mindig sokkal elevenebbek ha társaságban vannak..ez olyan "most megmutatom a spanoknak" dolog.:D
2013. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A tinifiúk nagy része éretlen. 10 éve is azok voltak, amikor én voltam 7-8.-os gimis. Jó, nem mindegyik, de a nagy része igen... sztem sokan azért is, mert mindig a hangadók a legmenőbbek, és nem akarnak kilógni. Ezt anno én sem értettem, hogy a srácok nagy része szerint miért az követendő meg a férfias, ha beszólnak mkinek, akin vmi nem tetszett nekik. Rondázzák a teljesen átlagos, csak épp nem hű, de menő/jó csajokat, beszólnak a tanároknak, üvöltöznek, teli félliteres palackkal dobálóznak.


Az más kérdés, hogy a tinicsajok közül is megérik sokan a pénzüket. Nálunk az éretlen csajból kevesebb volt, mint éretlen fiúból, de azért voltak. Akik beszólnak, ha nem menő boltból van a cuccod, vagy nem vagy trendi, akik hetente más sráccal kavarnak...

2013. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a mai tinilányok sem jobbak. Még csak 20 vagyok, szóval nem egy vén trotty, de amilyenek a mai 14-16 éves kislányok, az valami szörnyű. Meg a fiúk is.
2013. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

:)


33 éves vagyok. 18 évvesl ezelőtt is ugyanilyenek voltak.


Mint ahogy azzal is azonosulni, tudok, hogy 18 évesen én is rosszabbnak láttam a 15 éveseket, mint amilyenek mi voltunk...


Az az igazság gyerekek, hogy ez állandó. Mindig is primitívek lesznek a 15 éves fiúk a 15 éves lányokhoz képest és mindig is rosszabbnak fogják látni a 20 évesek az utánuk jövő korosztályt.

2013. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 es mindent leírt..

Nálunk is ez volt...


Én a 20 éveseken is szörnyülködön (de magamon is, visszagondolva amikor annyi idős voltam, de azt érzem, hogy most rosszabbak)


Ez mindig így van


26/n

2013. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb kinövik...:D Kb. 19-20 évesen, addig is ilyen kis hülye gyerekek maradnak, mondjuk már amelyik.
2013. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk jogos:) Én is elég érdekes pofa voltam 15-6 évesen.
2013. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!