Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után még mi jöhet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után még mi jöhet? Valaha lehet másabb az életem?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon rossz az èletem.. már lassan azt èrzem hogy nincs èrtelme èlnem... Minden napom rosszul telik el , már egy jò ideje semmi boldogsag nincs az èletembe.. sokat veszekedek a szüleimmel , a családom is szèthullot(nemrèg elveszítettem a nagyszüleimet , keresztanyumat) a barátnőmnek a családja is utál, mindenki csak a rosszat látja bennem.. Ezen kivül mèg már egy ève remènytelenül vagyok szerelmes egy nálamnál idősebb pasiba.. Azt èrzem ha ő nem lehet az enyèm akkor nem kell senki más.. Mindennap sírok èrte , sőt mèg vágdostam is magam... Nagyon hiányzik! :( :'( Szerintetek valaha fog változni az èletem , vagy csak mèg rosszabb lessz? 15/l
2014. okt. 11. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az élet értelme a küzdelem.De írok privátba mert itt hosszú lenne.
2014. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen problémára nem fog megoldást nyújtani itt egy válasz sem,keress barátokat akár csak az interneten akikkel bármiből lehet beszélni esetleg hasonló helyzetben vannak vagy csak jó emberek. Szívesen segítenék ha tudnék.
2014. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.2-es ebben nagyon tévesdz,mert egy olyan aki ilyenben szenvedett az tud rajta.Látszik hogy neked nincs tapasztalatod.
2014. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félre értettél. Azt írtam hogy itt EGY válasz sem fog segíteni, és ha végig olvastad amit írtam láthattad,hogy azt tanácsoltam,hogy mással beszéljen aki hasonló helyzetbe van. Arra utaltam,hogy ne válaszokat várjon ide hanem olyan embereket akikkel tud erről hosszabban beszélgetni.
2014. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen úgy viszont igaz,még szerencse hogy pont most vagyok fent.

És bocs hogy kicsit félreértettem.

2014. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!