Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen, vagy másról van szó?

Figyelt kérdés

Adott egy huszas éveiben járó lány, aki megismer egy harmincas srácot. A srác próbál a közelében lenni, de konkrét lépést nem tesz. Így megteszi a lány, de a fiú nem reagál, inkább próbál eltünni. Majd újra felbukkan, mintha misem történt volna. Elkeverednek egymás mellől, 2 és fél éve nem találkoztak, de a fiú időközönként megkeresi a lányt, hogy mi van vele stb.


Utoljára kifakadt a lány, elmondta, hogy érez iránta. A srác azt mondta, bejön neki és annyi mindent el tudna vele képzelni


Azóta megint nem keresik egymást. Nem értem


Én szeretem ezt a lányt, mindent megtennék érte, de azt a marhát szereti


Szerintetek mi ez köztük? Egy beteljesületlen szerelem? Miért keresi 2 év után is


Szerintem soha nem lesznek együtt, lehet esélyem

Bánt, hogy a lánnyal lehetne, de nincs, de békén sem hagyja. Most szereti vagy nem, mi ezen a nehéz? Vagy csak lefektetni akarja


Adjatok tanácsot, mert nem bîrom tétlenül nézni már. Évek óta.


2014. okt. 12. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Pilyenek ezek a nok.. A remenytelen szerelem es az, aki ellen tud allni nekik, az mindig vonzo :-) Szerintem probalj meg kozeledni, ha vissza utasit, akkor keress mas csajt.. Van ilyen, h elzarkoznak, olyankor nemt udsz mit tenni, mert nem keszek egy kapcsolatra... Maradj a baratja, egyszer talan..
2014. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy miért nem jönnek össze. Nem hinném, hogy csak megfektetni akarná a srác.
2014. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Magam se értem. De azt sem, hogy miért ragaszkodnak egymáshoz ennyire?


Kb. 4 éve kezdődött ez. Akkor ismerték meg egymást. A pali azonnal rácuppant. Hívogatta, minden nap beszéltek telón. A csajnak volt egy sok ëves kapcsolata, így csak barátként viselkedett vele, pedig tudom hogy mär akkor szerette, csak hű volt a pasijához. A csaj le akart előle lépni, majd elfelejti elven. Nem jött be neki, mert mindig megkeresi


Megveszek tőle. Mi lenne, ha dumálnék a palival, hogy hagyja?

2014. okt. 12. 10:51
 4/7 Kristabell ***** válasza:
Nem hiszem,hogy csak lefeküdni akarna vele.Mondd meg a lánynak,hogy keresse fel a srácot,és kérdezze meg,hogy miért nincsenek együtt,faggassa ki,aztán te is faggasd ki a lányt.Én jelenleg nem tartanám helyén valónak,ha elmondanád neki,mit érzel,mert azzal összezavarnád,és esetleg meglátná benned az eszközt,amivel féltékennyé teheti a srácot,és csak kihasználna téged saját önző céljaira,hogy beteljesüljön régóta dédelgetett álma.Inkább kérd meg a lányt,hogy tisztázzák ezeket,aztán faggasd ki mindenről,és segíts neki a továbblépésben.
2014. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2 éve nem találkoztak, de még mindig keresi és hat rá.

Azt akarom, hogy kopjon le! Én szeretem, nem játszanék vele.

2014. okt. 12. 10:54
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az a típus, aki játszana mässal, hogy féltékennyé tegye


Tudja, hogy szeretem. Már rég elmondtam. Azt mondta, szereti azt a férfit, nem akar senki mást maga mellé. Maradtam a barátja, legalább látom mit akar az a kis majom tőle


Nem akarja lefektetni? Hát azt sem hiszem, hogy érez v.mit.

2014. okt. 12. 11:00
 7/7 A kérdező kommentje:

Ugyan már!


Elhiszitek, hogy azért keresi, mert esetleg szerelmes? Akkor mire várna?

Hülyíti.

2014. okt. 12. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!