Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valakinek egyik nap még az élete szerelme vagy aztán egyik napról a másikra egyszer csak szakít veled, úgy h előtte minden tökéletes volt és semmi nagyon komoly indoka nem volt ennek az egésznek?

Figyelt kérdés
Mármint azt elmondta, hogy mit érez stb meg, hogy nem tudja h pontosan h miért változtak ennyire meg az érzései.Én egyszerűen úgy látom, hogy semmi lehetséges indok nincs ennek az egésznek a kialakulására. Minden tökéletes volt.Szerintem ilyen nem létezik, hogy ha nagyon szeretsz valakit akkor egyszer csak így puff megszűnnek az érzelmeid és nem érdekel már a másik és egyből szakítás után lépes vagy úgy viselkedni vele mint kb egy idegennel. Az is felmerült bennem, hogy egy harmadik személy miatt van de azt mondta, hogy nem meg más dolgokból is arra következtetek, hogy ez kizárható.
2014. szept. 26. 18:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pedig velem ugyanez történt 2 hónapja.
2014. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És azóta se volt semmi köztetek, vagy nem derült ki semmi? Azt is tudni kell, hogy nálunk ez egy hosszú kapcsolat volt (több évről beszélünk) és nagyon komoly terveink voltak.
2014. szept. 26. 19:04
 3/22 anonim ***** válasza:
Velem is ilyesmi van, mert kb. 4 honapja jarok egy fiuval es valahogy belegondoltam, es arra jutottam, hogy nem akarok megse vele jarni..ezt el is mondtam neki, de o sem erti. Kikonyorogte, hogy meg kicsit probaljuk meg en meg belementem, es most ritkabban talalkozunk, de szerintem igy rosszabb..valahogy en se ertem az egeszet mert soha nem gondoltam bele, hogy most leelnem-e vele az eletemet, vele kapcsolatban meg belegondoltam es arra a kovetkeztetesre jutottam hogy nem, es akkor meg minek jarjak vele..es attol kezdve bennem is megvaltozott minden.
2014. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Köztünk nem volt semmi előtte, viszont folyton mondogatta, hogy mennyire szeret. De már kiderült azóta, hogy talált magának mást. Érdekesnek találom, hogy ő pár nap alatt áttud szeretni másba, miközben én azóta se bírok más lányra nézni. Pedig aztán ő mondta, hogy szerelmes belém. De gondolom csak ragaszkodás volt a részéről. Egy illúziót kergetett.
2014. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy itt másról van szó.. 3 éves kapcsolat és tényleg minden tökéletes volt tudom, hogy nagyon szeretett (nem tudom h szeret e még) és egyszer csak minden komolyabb előzmény nélkül (tehát magyarán semmi rosszat nem tettem) elkezdtek romlani a dolgok (azt mondta, hogy már nem annyira érdeklem meg ilyesmik) pár nap után tegnap szakított velem. Szóval érted ilyen komoly érzelmek normális esetben nem múlnak el ennyire rövid idő alatt, szóval nem is azt nem értem meg, hogy megváltozott benne ez-az hanem azt hogy pár nap alatt ilyesmi lehetetlen. Lehet csak beképzeli és később rájön, hogy hiányzom? vagy lehet, hogy nem mondott teljesen igazat? nem tudom egyszerűen nem értem ezt az egészet
2014. szept. 26. 19:18
 6/22 A kérdező kommentje:
na ja ez tényleg fura ha hamar túllépett
2014. szept. 26. 19:19
 7/22 anonim ***** válasza:
en lany vagyok es en akkor szakitok amikor vagy egy szinttel feljebb kellene lepnunk es azt mar nem akarnam..tehat egyuttjarunk az meg okee, a baratom eloall koltozzunk ossze, azt mar nem akarom es szakitok.
2014. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
DE itt nem volt ilyesmi sőt még ő mondta mindíg, hogy mennyire várja már, hogy össze költözzünk meg, hogy a felesége legyek, stb
2014. szept. 26. 19:35
 9/22 anonim ***** válasza:
Együtt és éltetek már és most elköltözött?Mennyi időt töltöttetek együtt(úgy értem naponta beszéltetek,elmondtátok egymásnak a napi történéseket stb...)?A szexel minden oké volt?Anyagiak?Mik voltak a tervek?Biztos volt valami ami nem volt oké,gondolkozz el rajta,lehet csak te nem vetted észre...Pl nem felejtetted el az évfordulótokat,a szülinapját stb?
2014. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem éltünk még együtt de tervbe volt véve. Minden nap beszéltünk és mindent megbeszéltünk egymással. Vitáink ritkán voltak (magyarán ilyen egészséges normális szinten vagy nem tudom hogy mondjam) A szex nagyon jó volt neki is nekem is. Nagyon sok dolgon gondolkoztam, hogy mért történt ez az egész. Igazából a szakítást megelőző egy-két napban olyasmiket mondott, hogy úgy érzi pár dolog ellaposodott köztünk (pl ilyesmik, hogy hiba volt az, hogy szerinte volt olyan, hogy túl sokat mutatkoztam előtte meztelenül és ezért már nem izgatom annyira, meg ilyenekkel jött, hogy szerinte túl sokszor mondtam neki olyasmiket, hogy szeretlek mert így már nincs varázsa szónak (pedig ő talán még többször mondta mint én)) szóval ezek érthető indokok de nem olyasmik amik, így egy-két nap alatt jönnek létre. Mert ezelőtt semmi baja nem volt ezekkel (jól ismerem, úgyhogy tudom ha nem stimmel nála valami) és emiatt ezek elég légbőlkapott indokoknak tűntek amiket csak megpróbál bemagyarázni magának is és nekem is. Maximum még azt tudom elképzelni, hogy nemrég a tanulmányai miatt egy új helyre került és ugyan jól beilleszkedett meg minden de tudom, hogy neki elég nehéz megszokni egy teljesen új környezetet. Meg ez az új dolog kb az egész napját leköti és elég fárasztó de mégis szereti csinálni és már a szabadidejét is ezzel kapcsolatos dolgokkal tölti. Talán most annyira fáradt, hogy nem tud másba érzelmeket őlni ezen kivűl. Ebben még ő is egyet értett amikor pár napja (akkor még együtt voltunk) felvetettem neki. Vagy ez hülyeség?
2014. szept. 26. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!