Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám helyretenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám helyretenni? Többit lent

Figyelt kérdés
Májusban volt egy kenyszerabortuszom, sajnos idegileg is olyan szinten megviselt, hogy idegosztalyra kerultem (zárt osztály) azota mindent maskepp latok, folyamatos depresszió alatt vagyok. A vőlegényem mellettem áll es segit, de tudom hogy zavarja hogy szexuálisan tabolodok. Nem konkretan tole, hanem magától a szexről. Egyszeruen nem tudok meg gondolni se ra. Hiaba mondja hogy megérti, tudom hogy zavarja. Aki az abortuszrol szeretne kioktatni, beteg lett volna a baba, mert a depresszió is részben fent allt a terhesség alatt, es az idegosszeroppanas, gyógyszerek..stb. Szerintetek ez normalis reakció, vagy tudnek ellene tenni valamit?

2014. okt. 12. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Engem a sport mindig felvidított, de amúgy nekem a társaságom is mindig vidám volt, mamám halála után egy hónapig nem nagyon mozdultam ki, de utána is hónapokig csak rágondoltam, nagyon rossz, sok idő kell hozzá, vkinek még több. Sajna ezt mindenkinek magának kell megoldani, helyrehozni magában a dolgokat, ezen szakember tud sztem csak segíteni, ide már tényleg kell a szakmai tudás.
2014. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Novemberben fekszem be egy 4hetes terápiára. Remelem segiteni fog :(
2014. okt. 12. 23:14
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyebkent ezekelott voltak hobbijaim, almaim, mindent tudtam élvezni az eletet mindent. Hozzateszem a műtét előtt raktak ki az alberletembol igy visszajohettem anyamekhoz.. Szoval,sok sok dolog játszott közbe, de annak mar lassan 5honapja.. Es meg mindig semmi javulás. :(
2014. okt. 12. 23:16
 4/18 A kérdező kommentje:
Mar nem érdekelnek a,hobbijaim sem, semmiben nem latok örömöt
2014. okt. 12. 23:16
 5/18 anonim ***** válasza:
Szülj egy egészséges babát. Az mindent helyretesz.
2014. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Hellinger-féle családállítást. Sokaknak tud használni ilyen esetben. hellingerintezet.hu azt hiszem a cím. Nyilván neked kellenek a gyógyszerek, de csak azokkal nem fogsz meggyógyulni, hanem idegronccsá válsz.

:-(( Mindenképpen kell mellé lelki terápia is, de erre kezdetnek vagy akár teljesen jó a családállítás.

Utána pedig ha lesz egy kisbabád, sok minden javulni fog.

Az egy normális reakció abortusz után, hogy távolodsz a szextől. (már ha az abortusz normális ugye). Nyilván tudatalatt rengeteg bűntudat van benned az abortusz miatt, ezt kell feloldani, és ez nem megy gyógyszerrel, az tuti. Ha feloldódnak a lelki gócaid, a szex-dolog is rendbejön majd.

2014. okt. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jelenleg frontint szedek mert amit a kórházba kiortak attol szo szerint sirva fakadtam mert zombit csinalt belőlem. Termeszetesen háziorvos engedélyével. Tehat akkor normalis hogy igy hónapok utan se vagyok a regi?
2014. okt. 13. 07:05
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen is meg nem is. Nyilván jobban megvisel, mert alapvetően voltak pszichés problémáid. Én mindenképpen azt javaslom, hogy a befekvős kórházi kezelés előtt keress fel egy pszichológust- én írtam a Hellingert. Sajnos, ha csak elnyomod gyógyszerrel a tüneteket, nemigen fogsz javulni.
2014. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Anyám 3 hónapig volt idegosztályon, apám azt mondta, h olyan volt, mint egy zombi, főleg, amikor bement, utána meg mintha nem látta volna benne az értelmet, csak tolták neki a gyógyszereket, de semmit se ért. Akkor hazavitte, s mondta neki, h álljon le a gyógyszerekkel, egy normális embert akart. Anyám megváltozott, leállt, néha azért esténként bekap egy bogyót, nem 100%-os a javulás, de egy nőnél nincs sztem 100%. :D Bocsi, de a vége csak vicc volt, arra céloztam, h a nőkkel amúgy is sok a baj, nem kell ahhoz betegnek lenni, legalábbis nehéz megmondani, h beteg, vagy sem. :)
2014. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolso elotti: Probaltam pszichológust, aki kozolte hogy pszichiateri javaslat nelkul nem kezdhet belebsajnos a kezelésbe. De mivel olyan gusztustalan bánásmód es megalazottsagot ereztem a kórházban, nem szivesen mentem meg pszichiáterhez sem, es feltem attol is hogy rakenyszerit arra a bizonyos utolso által leírt zombi gyogyszerekre mivel a zarojelentesemben szerepel hogy szednem kellett volna. Ezert javasolta a pszichológus ezt a pszichoterápiás kezelést ami gyogyszermentes, legalabbis egészen addig amig nem látják nagy szukseget.
2014. okt. 16. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!