Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszinte válaszokra várok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte válaszokra várok tőletek! Így összességében milyen az alakom? Min változtassak szerintetek? Próbáljak meg hízni, vagy így is lehetek vonzó?

Figyelt kérdés

Sajnos vagy nem sajnos, ilyen alkattal áldott meg az ég, apukámtól örököltem.175 cm és 58 kg vagyok, ami viszonylag szerintem kevés. A magasságom miatt az összkép szerintem túl vékony,és hiába eszem sokat,ilyen vagyok...

Nyáron elég sok fizikai munkát végeztem,kicsit izmosabb lett a karom és a lábam,emellett sportolok, sokat biciklizek és korizok.Konditerembe menni sajna nincs lehetőségem,viszont ha nagyon gáz a helyzet,akkor rá veszem magam és itthon keményebben fogok hajtani,hogy jobb legyen.

Ebben kérem a segítségeteket,kíváncsi vagyok mások,kívülállók milyennek látnak.A mellemmel sajna nincs mit kezdenem,az ilyen picike:/ Nemrég lett barátom is,de folyton görcsölök,mi van ha meglát majd meztelenül és így nem leszek vonzó...mert tudom,hogy a 'van mit rajta fogni'csajok sokkal kívánatosabbak...

17l


2014. okt. 13. 13:15
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
2014. okt. 13. 13:15
 2/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szép, esztétikus és vonzó test... Érdemes lehet kicsit sportolni, az tovább szépítene rajta, de ne fogyj semmiképp.
2014. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

Ne gyötörd magad, szép leány vagy!

Szép popsi, vékony testalkat, szerintem nincs miért szégyenlősnek lenned, főleg a barátod előtt. A cicije mindenkinek más és a legkevesebben elégedettek vele. A kicsi is szép és a nagy is szép.

Hajrá, élvezd az életet, na és a tested is!

2014. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Nehogy hízz! Iszonyat jó segged van, szúrnám, mint bohóc a lufit!
2014. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Nagyon szexi a hátsód:)
2014. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
szerintem pont tökéletes ;) 23/F
2014. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát fogyni biztos nem,épp ellenkezőleg....

2014. okt. 13. 13:21
 8/41 anonim ***** válasza:
am túl sokat ne hízz, szerintem nem előnyösen hízó fajta vagy..
2014. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Fincsi:-P
2014. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Teljesen átlagos tested van, egy kis sport, mozgás nem ártana, hogy feszesebb, formásabb legyen, de ne itt akarj megfelelni az embereknek, hanem a barátoddal foglalkozz, ha szeret biztosan nem lesz a testeddel gondja.

Amúgy kíváncsi lennék, mit szólna ha látná, hogy itt mutogatod magad?

2014. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!