Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Ehy hónapja hogy egy srác bejelölt. A buszon fbkoztam mellettem ült, és elvileg így látta a nevem és bejelölt. Nagyon sokat beszélgettünk, és én alig írtam még rá, mindig ő keres, érdeklődő. Tudom hogy nincs barátnője, kb fél éve van túl egy nagy szerelmen, de mondta hogy elkezdett továbblépni, csak még nem botlott olyan lányba. Nem ismerkedett még netről, de magabiztosnak tűnik. Látom hogy szimpi vagyok neki, de nem hívott el még mindig talizni, pedig sokszor céloztam rá. Elmerném hívni, vagy csak megemlíteni hogy jó lenne, de egyik barátnőm bogarat ültetett a fülembe, ha én hozom fel honnan tudjam biztosra hogy érdeklem a srácot? És én is jobban örülnék neki.. nagyon szimpatikus, és minél előbb találkoznék vele, mert már akad a téma is sokszor.. szerintetek mit tegyek? meddig várjak? Várjak? Mert van 1 srác még akit lehet megismernék, de most a buszos érdekel a legjobban. Csak mivan ha a buszos semmit sem akar, csak barátkozni, és addig azt a másik srácot elszalasztom? Minél hamarabb kiakarom deríteni hogy mivan. Szerintetek az nagyon nyomulós ha írnám hogy egyszer majd személyesen is jó lenne beszélni?

Mert egyik bnőm szerint ez talira hívás és nem kéne


eddig mindig hívtak a srácok, nem voltam ilyen szituba..

17L ő 18F


2014. okt. 13. 15:47
 1/3 A kérdező kommentje:
hoppá bocsánat a helyesí. hibákért ! + nem tudom hogy most neki egy lány barát kéne, hogy a szakítása után jó vmi csajjal beszélni vagy komolyabbat
2014. okt. 13. 15:48
 2/3 A kérdező kommentje:
akárhányszor próbáltam célozni, mindig elterelte utána a szót
2014. okt. 13. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hívd talira és te döntsd el, h melyik fiútól akarsz bármit is. Lesz még elég sok udvarlód az életben, nem kell mindegyikkel járni, még akkor sem, ha komolyan akarnának.
2014. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!