Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon régen volt kapcsolatom(4 éve)Már kezdem elfelejteni milyen volt, tetszenek emberek, egy ember különösen. Kb. egy éve beszélgetünk és imádom a jellemét, szeretek vele beszélgetni, habár ő a csendesebb emberek közé tartozik. Nem tudom, hogy tényleg szeretem-e, vagy csak hiányzik, hogy legyen valakim, viszont nagyon nem szeretném megbántani azzal, hogy bevallom, hogy kedvelem és amikor összejönnénk akkor megmondom neki, hogy mégsem.

2014. okt. 13. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogy ennyire félsz, hogy megbántod arra utal, hogy nagyon szereted meg ez gyanús. :)
2014. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annak ellenére, hogy fiú nagyon lágy a lelke és tudom, hogy voltak dolgok régen, amik ilyenné tették. Szándékosan nem bántanám meg.
2014. okt. 13. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:
NE. Ha már most benne van, hogy lehet csak bohóckodsz vele meg minden bizonytalan akkor inkább várjál ezzel vagy alapbó ezzel indíts, akár rögzített formában is, hogy ne legyen baj belőle.
2014. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!