Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlsúlyos nagydarabnak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nagydarabnak vagy alultáplált fogpiszkálónak jobb lenni szerintetek? Vagy inkább úgy kérdem, hogy melyik jár kevesebb hátrányos megkülönböztetéssel?

Figyelt kérdés

Mert ugye a kicsit kövérebb férfiak vonzóbbak a nők szemében a vékonyabb társaiknál, mivel a több kilónak köszönhetően megvan az a férfias kiállásuk, ami a vékonyabbaknak nincs meg.

A nők esetében viszont pont fordítva van. A vékonyak előbb kelnek el, mint a kicsit túlsúlyosabbak.


2014. okt. 13. 19:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én inkább lennék alultáplált

21/f

2014. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
szerintem férfinál és nőnél is szebb a vékonyabb a kövér emberek mindig is taszítóak voltak és gyűlöletet ellenszenvet érzek irántuk persze nem mutatom ki de sajnos belőlem ezt váltják ki
2014. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Fiataon jobb vékonynak lenni, utána meg a kövérkés nyuggereet jobban bírják, az apa-komplexuos fiatal csajok (csak legyen Béjemvéd meg menő karórád)
2014. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

#2

Primitív vagy ha külső alapján ítélsz

2014. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%

1. Nő vagyok, és undorodom a túlsúlytól, a vékonyak viszont bejönnek, szóval az alaprtézis hibás már.

2. Tök mind1, mert akaraterővel bármelyiket lehet változtatni.

2014. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mi KÖVÉREK A POKOLBÓL JÖTTÜNK!!! A SÁTÁN SZOLGÁI VAGYUNK!!! OMG!! PONTOSABBAN OMS! (O my Satan)
2014. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#1


Én alultáplált vagyok, és a nők undorodva néznek rám. Olyan a testem, mint egy nőé. Szerinted melyik nő lenne képes hozzám vonzódni?

2014. okt. 13. 19:16
 8/24 MrPifta ***** válasza:
37%
súnya a sovány ember, éljenek a naaaagy, kövér férfiak!
2014. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Sztem a nők 90% erre ha nem is vallja be nyíltan! De a soványabbat választja!


18/n

2014. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Dettó csak tőlem azért undorodnak mert kövér vagyok, és a pofám is ocsmány.

1-es voltam

2014. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!