Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlsúlyos nagydarabnak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nagydarabnak vagy alultáplált fogpiszkálónak jobb lenni szerintetek? Vagy inkább úgy kérdem, hogy melyik jár kevesebb hátrányos megkülönböztetéssel?

Figyelt kérdés

Mert ugye a kicsit kövérebb férfiak vonzóbbak a nők szemében a vékonyabb társaiknál, mivel a több kilónak köszönhetően megvan az a férfias kiállásuk, ami a vékonyabbaknak nincs meg.

A nők esetében viszont pont fordítva van. A vékonyak előbb kelnek el, mint a kicsit túlsúlyosabbak.


2014. okt. 13. 19:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"az orvos is azt mondta,hogy nincsen rá megoldás,fogadjam el és kész."


Orvost ilyenekről ne kérdezz. Vicc. :D


"Bármennyit eszek,régebben edzettem is mellé,amikor volt időm,és maximum 1-2 kg jött fel rám,de az le is ment egy az egyben nagyon hamar.Arra pedig nincsen időm,hogy egész napokat vagy több órát eddzek,mivel nagyon sokat kell tanulnom a mindennapokban."


Most magadat győzködöd vagy minket?

Mindenki tud izmot építeni megfelelő étrend mellett. De ha te időben méred az edzést, akkor alapból lófingot sem értesz a témához, ami megmagyarázza azt, hogy miért nem sikerült minimális izmot sem magadra szedned.

2014. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én is gebe srác vagyok, de szerintem az is gond, hogy nagyon alacsony is emellett. úgy nézek ki, mint egy kisfiú, szerintem ezért se igazán jövök be sok csajnak, gondolom, ha magas lennék az vonzóbb lenne nekik. amúgy én se tudok hízni, bármit és bármennyit ehetek olyan pocsék a genetikám, hogy még akkor is haamrabb fogyok egy-két kilót, ha hányásig eszem magam
2014. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy genetika is, viszont izmot tudnék építeni genetikától függetlenül. Csak zsírt nem tudok felszedni.

Egyébként nekem is elég kisfiú arcom van, senki sem nézi ki belőlem, hogy 21 vagyok. Igaz, nem vagyok olyan alacsony. 176 cm pont átlagmagasság.

2014. okt. 13. 22:55
 24/24 anonim ***** válasza:

Akárhogy is van, de a legundorítóbb állapot a kövérség!

Rossz rá nézni egy hústoronyra, szinte ocsmány és pocsék!

Ez az igaszság és ezt az is tudja, aki túlsúlyos kövér, csüngőhasú sertés.

2014. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!