Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlsúlyos nagydarabnak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nagydarabnak vagy alultáplált fogpiszkálónak jobb lenni szerintetek? Vagy inkább úgy kérdem, hogy melyik jár kevesebb hátrányos megkülönböztetéssel?

Figyelt kérdés

Mert ugye a kicsit kövérebb férfiak vonzóbbak a nők szemében a vékonyabb társaiknál, mivel a több kilónak köszönhetően megvan az a férfias kiállásuk, ami a vékonyabbaknak nincs meg.

A nők esetében viszont pont fordítva van. A vékonyak előbb kelnek el, mint a kicsit túlsúlyosabbak.


2014. okt. 13. 19:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Én alultáplált vagyok, és a nők undorodva néznek rám. Olyan a testem, mint egy nőé. Szerinted melyik nő lenne képes hozzám vonzódni?"


Itt valami más bibi van. Attól, hogy egy férfi sovány, még nem lesz nőies teste, ahhoz olyan arányok kellenek.

2014. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nincs körte alakom, és nem nőttek melleim, de akkor is nagyon vékony vagyok. Egyszer már kiraktam egy képet ide a felsőtestemről, és mondták, hogy olyan vékony a karom, mint egy lánynak...
2014. okt. 13. 19:29
 13/24 anonim ***** válasza:

Ezekre nem kell hallgatni.

A barátomnak is került ki ide képe, és rá is undorító dolgokat írtak, holott nekem pl. ő tökéletes.

2014. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Sokkal inkàbb vékony férfit vàlasztok mint kövéret..nem is kérdés. Mostani baràtom is vékony de hogy nõies volna...egy magas szikàr férfi tök jól tud kinézni sztem.
2014. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb vékonynak lenni, mint kövérnek! Mondjuk gebe még nem voltam, túlsúlyos már igen, de változtattam. Azt nem értettem sosem, hogy hogyan lehet alultáplált valaki! Hát egyél rengeteget! Szalonnát, cukrot, édes löttyöket, sört, mittudomén. Én egy hónap alatt tuti tudnék hízni 5-10 kilót. Vagy nincs étvágyad? Nem értem...
2014. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok,és ez a legnagyobb hátrány kb. a lányoknál,úgy vettem észre.Mindegyik semmibe néz,mintha ott sem lennék,és sokkal inkább vannak együtt a testesebb srácokkal.Ráadásul nem tudok róla,hogy bármikor is valaha bejöttem volna egy csajnak is életemben,pedig nem vagyok még csúnya sem,és igényes vagyok magamra,öltözködésemre is. :/

23/F

2014. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Miért nem esztek? Magyarázza már ezt el valaki!!!
2014. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
És a kövér emberek miért nem fogynak le? Valakinek olyan nehéz híznia, mint másnak fogynia. Én napi 5x eszem, nagy dózisban szedem a vitaminokat, elkezdtem sportolni, de így sem hízom semmit. Bár igaz, 1-2 kilót sikerült felszednem, de az csak az az izmom, ami a sport miatt jött rám.
2014. okt. 13. 20:43
 19/24 anonim ***** válasza:
Gondolom hallottál már olyanról,hogy genetika.Az egész családom ilyen genetikájú,és az orvos is azt mondta,hogy nincsen rá megoldás,fogadjam el és kész.Bármennyit eszek,régebben edzettem is mellé,amikor volt időm,és maximum 1-2 kg jött fel rám,de az le is ment egy az egyben nagyon hamar.Arra pedig nincsen időm,hogy egész napokat vagy több órát eddzek,mivel nagyon sokat kell tanulnom a mindennapokban.
2014. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hidd el kérdező, szívesen cserélnék veled!

1-es vagyok megint

2014. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!