Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire jönnek be nektek a csendes kissé visszahúzódó, de mellé határozott férfiak?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretek beszélgetni, legfőként amiatt, mert gyakran nincs semmilyen témám, amiről eltudok beszélgetni és én gyakran szeretek csendben lenni, de nem zavarna, ha beszédes partnerem lenne. Sőt lehet jobban is járnék vele, mert így könnyebben kompenzálnám ezt a hiányt. Azért nem vagyok mellé anyám asszony katonája, mert nem vagyok könnyen befolyásolható megvan sok mindenről a véleményem és viszonylag könnyen eltudom magam határozni több mindenben.
2014. okt. 14. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem álompasi lenne :D
2014. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden nőnek bejön az ilyen tipusú férfi.
2014. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha jól nézel ki mellé akkor...

tapasztalat

22F

2014. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jön be, milyen pasi az aki nem tud miről beszélgetni? Nekem informálatlannak, tájékozatlannak tűnik, akit semmi nem érdekel, nincs hobbija, stb. ha nincs közös érdeklődési köröm, témám (ahogy te fogalmaztad) a párommal, akkor az már régen rossz.
2014. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak tudjon reagálni arra, ha én felhozok témát, emellett meséljen arról, hogy milyen napja volt, ne egy "jó"-val rendezze le, mert nem azért kérdezem, hogy kapjak egy néhány szavas választ.
2014. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2014. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tudom, miért írta valaki, hogy minden lánynak álompasi, mert rohadtul nem az. Mi az, hogy nincs témád? Ezek szerint elég unalmas lehetsz, vagy legalábbis nagyon ingerszegény környezetben élsz, ami megint csak oda vezet, hogy unalmassá válsz. Én az érdekes pasikat bírom, akikkel lehet vitatkozni és lehetőleg viccesek.
2014. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy unalmas lennék? Nagyon utálom az előítéletes embereket.
2014. okt. 14. 23:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Akinek nincs témája, nem tud miről beszélgetni, az bizony unalmas. Ez nem előítélet kérdése.

Nekem, ismerősként sem kellene.

2014. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!