Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is rossz a kedvetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rossz a kedvetek a borús esős idő miatt?

Figyelt kérdés

Én ma szerettem volna sétálni a barátommal és esik.

Ti hova mentek ilyenkor randira :?


2014. okt. 15. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem, mert itt jó az idő :D

Menjetek kávézóba:)

2014. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát elég rossz mert nem nagyon látok tanulni, úgy be van borulva.
2014. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk szinte sötét van. Nincs rossz kedvem, de nagyon vágyom vissza az ágyba. Nincs kedvem mászkálni, otthon pihennék.

Menjetek egy hangulatos kávézóba, cukrászdába.

2014. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem a jó kedvem nem tudja letörni egy kis felhő...különben is szeretem az esőt...igazából nem sok dolog tudja letörni a kedvem :)


én Pesten vagyok itt is borús de nem esik és az eső sem riaszt el egy kis sétától :)

2014. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
itt hétágra süt a nap megyek is mindjárt motorozni :-) nincs kedve valakinek? hajdú biharból? :-) :-)
2014. okt. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sosem leszek szomorú az időjárás miatt. Én amúgy is imádom az esőt, és a vihart. Olyan jól kitisztítja a levegőt.
2014. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem, de ma mindenképp mennem kell, mint tegnap megtudtam a belvárosi vianni megszűnt, így mehetek messzebbre, jó kis séta lesz. Remélem esni azért nem fog.


Amit előbbre írtak az is jó, mi ilyenkor otthon maradunk Párommal, filmezni.

2014. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Imádom az őszt minden időjárási formájával. :)

Itthon maradunk és szexelünk.

2014. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is kifejezetten szeretem az őszt és a borongósabb időjárást, sokkal hangulatosabb számomra, mint amikor csak izomból süt a nap és még a nem-mondom-meg-melyik-testrészemről is az izzadság folyik.
2014. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Otthon, összebújva én is szeretem a borult, esős időt. De amikor dolgozni kell és mászkálni, akkor annyira nem élvezem.

Nálunk még mindig sötét van, szakad az eső és villámlik.

2014. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!