Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szórakozóhelyen (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szórakozóhelyen (vagy máshol) ha egy srác odajön hozzátok és elkülditek, akkor az a kinézete miatt van? Miért nem adtok egy esélyt annak, hogy legalább megismerjétek?

Figyelt kérdés
(van olyan leszólítás, amivel adnátok ennek esélyt?)
2010. jan. 24. 00:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én szórakozóhelyen nem is ismerkedek:S

de ha elküldeném akor azért mert

- van barátom

- nem tetszik

-a szövege béna

-bunkó

-nem ismerkedek szórakozóhelyen

- stb stb stb

2010. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
"Sziia!Hiszel a szerelem első látásra vagy menjek el előtted mégegyszer?!"
2010. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nem csak a kinézete miatt lehet

most pl bárkit elküldenék,mert van barátom:)

de korábban is, mert nem azért megyek, hogy pasizzak, szórakozóhelyen nem lehet beszélgetni,mert nagyon hangos a zene, nem tetszik, amit mond, stb..

2010. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Legelsőre 70%ban a külső dönt, ha unszimpatikus akkor max egy szia bocsi mennem kell-el lerázom. Most itt a külsőn ne a fotomodell arcra-alkatra kell gondolni, hisz mindenkinek más jön be.

Persze ha van párom alapból elutasítom a közeledéseket. Általában szórakozó helyen az ismerkedik, aki egy egyéjszakás dugást akar (sajna nekem ez a tapasztalatom). Ha szimpi is a csávó és ez időközben kiderül akkor koptatás.

Sajna az ilyen nyomulós alakok miatt se járok nagyon ilyen helyekre, pedig szeretek bulizni.

2010. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hát,nálam a szöveg számít,hogy legyen laza,és éegyen önbizalma.ha valamelyik nincs meg,akkor ennyi
2010. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

00.36os 1et értek. általában az ottani pasik nyhén illuminált állapotban csak megakarnak húzni,egy jó kis numerát akarnak én pedig nem vagyok r.banc.és zavar is ha azt hiszik h van esélyük tehát vagy olyan beképzeltek,vagy annyira csajozósak és azt hiszi én is egy sima ügy leszek és 1kalap alá vesznek a többivel.Nah ilyenkor jó letörni az mber szarvát,valamint megmondani h nem kell mindenkit egy kalap alá venni,nem mindenkinek divat és menő ha a fél diszkó magárahúzza ismeretlenül.

TAPASZTALATBÓL írom,úgyhogy jöhet a lepontozás,akinek nem tetszik nyilván vagy ribi vagy csajozós macsó,magát minősíti nem engem,hiszen róluk irtam :)nemmintha a pontozás miatt járnék ide XD

2 kapcsolatom volt szórakozó helyről,hát egyiksem volt hűséges,2héten belül ugyan arról a szórakozó helyről még 2csajt felszedtek..

most nagyon jól elvagyok 3éve a párommal ai normális és nem jár csajozgatni bulikba és hűséges és n is hozzá :)

21L

2010. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha ti csajok szerint minden pali csak az egy éjszakás dug@s keresésére megy egy szórakozóhelyre akkor mi meg mondhatnánk azt, hogy a csajok meg azért mennek, hogy mutogassák magukat, kurv@lkodjanak és növeljék az egót azzal, hogy a csóri, másodosztályú srácokat kikosarazzák.
2010. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!