Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuknak nagybaj ha sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuknak nagybaj ha sokszor maszturbálnak? (Böveben lent)

Figyelt kérdés

Pl:Minden nap? Vagy heti 3 alkalom


Olvastam olyat hogy lány hetente zuhanyrozsával masztizik akkor nagykorára nehezen megy el.

Fiuknál van ilyen? ha sokat maszurbálunk akkor Pozitiv v. negativ hatása lesz?(Többet birjuk vagy kevesebbet?)


2010. jan. 24. 00:23
 1/10 anonim válasza:
63%
te csak verd naponta nyugottan. basszus jó hogy eszebe juttatad megyek is kiverem
2010. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
nem lesz semmi bajod tőle.
2010. jan. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
legalább megtanulod lassítani a dolgot
2010. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát én lány vagyok és pár éve van szexuális kapcsim,mégis naponta többször önkielégítést végzek a párommal ígyis elég hamar(2-3perc)elmegyek,egymás után többször...evolúciós újdonság lennék?:O
2010. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
nem tudom h hol olvastad a zuhanyrózsásat de az hül*eség. a lányok épp h minnél többet masztiznak annál jobb. mert annál jobban megismerik a testüket és h mi a jó nekik (mivel a lányok 75%-nak nincs saját magátol orgazmusa hanem gyakorolnia kell). a fiúk meg épp ellenkezőleg és ez azért van mert ha kivered csak arra mész h elélvezz, ha viszont elnyujtanád akkor hasznos lenne. de így csak azt éred el h nagyon hamar elmész.
2010. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

18:29 Multiorgazmus a neve, csodás tulajdonság, jó neked :D

Na megyek és én is kiverem!

2010. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A testünket meg kell ismerni. Egyet értek azokkal, akik azt mondják, hogy a fiúknak a visszatartást kell gyakorolni. Úgy értem, azt hogy minél tovább, minél hosszabb ideig bírják. Azért, mert a lányoknak több idő kell. Az, hogy ki hányszor kívánja a szexet egy héten, egyéni. A gond abból lehet, ha kényszeressé válik az önkielégítés. Hülyén hangzik, de van ilyen, hogy a dolog a napi teendők rovására megy. Mondjuk nem megy suliba, mert fontos onanizálni való dolga akad. Még felnőttben is van ilyen, hogy reggeltől estig csak a farkát markolja. Ez rád semmi esetre nem vonatkozik, tehát gyakorolj nyugodtan a barátnőd érdekében is. Napról napra hosszabb ideig, de azért ne reggeltől estig.

Egyébként szerintem a fiúk önkielégítését nem maszturbációnak hívják.

2010. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hanem minek? zsákbanfutásnak?
2010. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
érdekes h az a lány csak heti 1 alkalommal fürdik
2010. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen baj. Szőrös lesz a tenyered és leeshet a makkod.
2010. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!