Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeret? (Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? (Nem barátilag)

Figyelt kérdés
Én szeretem őt. Viszont nem tudom hogy ő szeret e. Előre szólok hogy lány vagyok XD mer valaki félreértheti😛.ő a osztályba jár én viszont b osztályba de ettől függetlenül sokszor szoktunk viccelődni együtt. Néha 2 csajjal kimegy az udvarra és ott beszélget velük. Nem vagyok féltékeny mert én is szoktam az ellenkező nemmel hülyéskedni meg beszélgetni.aztán mikor a csajok meg a barátai nincsenek ott akkor egyből jön hozzám. Tök kedves meg jó fej . De néha még akkor is idejön hozzám ha ott vannak a barátai meg a csajszik. Mostanában viszont egyre több időt tölt velem. Meg amikor velem van és jönnek a barátai akkor a barátai azt mondják hogy csajozik meg hogy mi járunk stb. ! De a csajok is ezeket mondják! Meg amikor csak kettesben vagyunk akkor folyton hozzányom a falhoz mintha le akarna smárolni XD meg belenéz mélyen a szemembe meg a kezemet meg a vállamat fogdossa. Néha pedig (ez is mostanában sokszor fordul elő de csak ha kettesben vagyunk) átöleli a derekamat vagy a nyakamat és ugy eljezd velem sétálni. Szerintetek szerelmes belém??
2014. okt. 15. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném hogy hány évesek vagytok?
2014. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért szeretnéd tudni?
2014. okt. 15. 19:50
 3/12 A kérdező kommentje:
+ más csajokat is szokott ölelgetni de nagyon ritkán engem meg egyre többször most hogy van ez?
2014. okt. 15. 19:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert nagyon sokat számít a kor.
2014. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most ezt inkább mellőzzük 😉
2014. okt. 15. 19:54
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen vagy nem?sorry hogy ilyen türelmetlen vok XD
2014. okt. 15. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a korotokat nem tudjuk sajnos konkrét választ sem tudunk adni mert ez máshogy nyílvánul meg egy 12 ill. Egy 18 évesnél is
2014. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy szerelmes!Az azért komoly dolog. De tetszehetsz neki.

Viszont tényleg fontos lenne a koroda a rendes válaszhoz!

2014. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kort azt nem szeretném megadni remélem ezt tiszteletben tartjátok. Nekem ezek a válaszok is jok amit az utolso irt. Nem baj ha nem pontos
2014. okt. 15. 20:22
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem rendes ezt akartam irni XD
2014. okt. 15. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!