Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejön a chat.hu? Ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön a chat.hu? Ott vár a pasim, haragudni fog?

Figyelt kérdés

Na, iagzából csak az első kérdésre kéne a válasz, a második meg azért van ott, hogy ne tegyék át a kérdést olyan kategóriába, amit nem néz a kutya se.


Szóval nekem tegnap óta xar a chat, valaki megnézné, hogy neki működik-e? Engem beenged, de nem hozza be a szobák listáját.


2014. okt. 16. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Maga az oldal be, belépni nem tudok csak ha regelek. Annyi fáradtságot pedig egyik kérdező sem ér, bocsi :D
2014. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor kár volt erre válaszolnod, mert ezzel nem sokra megyek..
2014. okt. 16. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg baj lehet az oldallal, megpróbáltam regisztrálni, de mikor a mentés gombra nyomva továbblépnék, nem reagál az oldal.
2014. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj de rendi vagy. :) Köszi, hogy megpróbáltad.
2014. okt. 16. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
:)
2014. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!