Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság már nem nézik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már nem nézik a lányok a fiúkat? Néha úgy érzem, rám se tekintenek, nem hogy a szemembe nézzenek

Figyelt kérdés
Félénkek? Nem mernek szemezni? Lehet, hogy én vagyok csúnya? Vagy mindig akkor néznek, amikor nem venni észre? Miért nem tudok sosem szemezni egy lánnyal? Buszon, utcán ha elmegyünk egymás mellett, bárhol. Ha néha megtörténik, csak pár másodpercig tart, aztán levetik a tekintetüket..
2014. okt. 16. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A pár másodperc nem szemezés? o.O

Van a 3 mp szabály. Ha legalább 3 mp-ig néz rád a lány, da kell lépned, ha tetszik.

2014. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, én ezt nem tapasztaltam.
2014. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szemezés elég kellemetlen tud lenni, emellett van, aki bunkóságnak tartja, ha bámulják. Akár flörtölés, akár bármi más célból. Ez kezd beleivódni az emberek mentalitásába, vagy mindig is megvolt, kevesen olyan közvetlenek, hogy fél percig is kitartsanak akár egy szemezésnél, talán éppen csak azért, mert nem tudni, ki veszi rossz néven.
2014. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a 3 másodperces szabály, nem az, ha leesik, 3 másodpercig nem lesz koszos és megeheted? /jóbarátok/
2014. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: nem nézem a Jóbarátokat, nem tudom. Ez az udvarlásra vonatkozik, ahogy olvastam.
2014. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
van ilyen? :0 még sosem hallottam erről, a buszon meg úgyse kelnék fel és mennék oda szóval mindegy igazából :D
2014. okt. 16. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azért nem nézek egy pasi szemébe se, mert szociális fóbiám van.
2014. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy van ilyen! :)

Párzási alaptörvény 3.§ 2/c.

2014. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!