Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne nézzenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne nézzenek meg a lányok? Gyűlölöm!

Figyelt kérdés

Hetero vagyok,de tudom hogy nem vagyok jóképű ezért gyűlölöm ha megnéznek a lanyok mert nem tudom mi az oka és attól félek hogy valami furán néz ki rajtam.

Egyáltalán lanyok ti milyen jogok bamultok idegen fiúkat? Nézzétek a jó pasikat de minket,atlagosakat hagyjatok békén! Idegesítő.

18/F


2014. jún. 6. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
vedd fel a láthatatlan köpenyt
2014. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
lolmá
2014. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

jól vagy??

már ez is baj???

még ha köpnének amikor rád néznek,de így??

2014. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
gondolom, erre a válaszra vársz: azért néznek, mert ők jóképűnek tartanak....
2014. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem arra várok mivel tudom hogy nem vagyok az.

A kérdés adott nincs mögöttes tartalom.

2014. jún. 6. 20:24
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Ásd el magad jó mélyre.
2014. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Inkább téged.
2014. jún. 6. 20:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Paranoiás vagy.
2014. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A minap láttam egy lányt a buszmegállóban akinek mindene, de szó szerint mindene tele volt sebekkel amit bőr fedett...na őt tényleg megnézték jó páran (nem tagadom, köztük én is, de pár másodperc után el is néztem mert tudtam, mennyire rossz lehet ha mindenki rajta legelteti a tekintetét és mennyire szoronghat emiatt)


Joguk(unk) pedig van, ahogy mindenkinek. Nézésszabadság van mindenhol (:D) és ez alól nem kivételek a lányok sem...elnézést...Egyébként pedig lehet csak te magyarázod be magadnak, hogy mindenki téged bámul. Az emberek unatkoznak, megnézik egymást, ez normális és nem tudsz ellene tenni semmit. :)


18/L

2014. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én se vagyok helyes, és tudom miről beszélsz. Tényleg irritáló, ha néznek... Sokan teszik. Az első gondolatom az, hogy azért néznek mert annyira " csúnya " vagyok. És emiatt zavar.

De én tudom magamról, hogy paranoiás vagyok szal... :DD

20/f

2014. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!