Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek, ha hangfelvétellel vissza hallgatnátok ahogyan a párotokat k*rják? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hogyan fogadnátok azt, hogyha a párotokról olyan hangfelvétel lenne a "kezetekben", ami éppen mása b*ssza? Ill. ha haza jön elküldöd a pic*ába, aztán szakítasz vele, de amíg pakol addig megmutatod neki a hangfelvételt és még úgy is tagadja. Persze a hangfelvétel az igazi sajnos, mert Te magad csináltad meg úgy, hogy hozzád kerüljön?



2014. okt. 17. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Én a helyedbe jól meg dugnám aztán ki dobnám.
2014. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne ezt kezelni? Nyilván ebből hiába próbálja kimagyarázni magát. Ha ketten éltek egy lakásban, és az ő, meg vki másnak a hangját hallani, ahogy k.rnak, akkor elég egyértelmű a helyzet
2014. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

nem du.... g tad meg jol igy keresett másikat ennyi

mit kell ezen agyalni

2014. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezném mi a története ennek a hangfelvételnek...aztán kikísérném...de ha én intéztem volna a hangfelvétel hozzám kerülését akkor csak tudnék valamit...de nálam a megcsalás = szakítás...
2014. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy már ki van dobva, és azt is tegyük fel, hogy az egyik volt palijával csinálta ezt. Utolsónak meg azt üzenném, hogy tegyük fel hülyeséget beszélsz, mert Te állandóan próbálkozol napi többször szexelnél, de egy napon teljesen megváltozik és nem engedi, csak ritkán.

Azt hiszem a kérdésem megválaszolatlan marad. Valójában nem is érdekes, csak nem bírtad magadban tartani és ezért ki írtad ide..

2014. okt. 17. 10:47
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

".....Már ki van dobva......"



Ezen mit kéne még kezelni?

2014. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Elég durva szitu. Bevennék egy nyugtatót talán elsőnek. Ha beismerné akkor nagyon mérges lennék de azonnal lezárnám a kapcsolatot de ha tagadná és 100% biztos lennék abban, hogy bizony őt hallom akkor adnék neki fél órát, hogy összeszedje a felügyeletem alatt a cuccait és elhagyja a lakást (ha övé a lakás akkor persze én mennék el). Hogy a fenébe tudtál hangfelvételt szerezni? Otthoni lehallgatást még értem de gondolom nem ott történt meg a dolog.
2014. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ő lakott nálunk. Teljesen biztos vagy benne, hogy Őt hallottad, mert a telefonjáról egyből neked lett címezve a hangfelvétel, más nem volt. Előtte több próbát is csináltál.. Azt nem érted, hogy miért tagadja ha nyilvánvaló.. Te már kidobtad nagyon nagy veszekedés közepette és el s vitte a cuccait, de sírva mondta, hogy Ő nem csalt meg.
2014. okt. 17. 10:54
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem értetted meg mit tennék...ha ilyen felvétel lenne nálam akkor megkérdezném miért és vége a kapcsolatnak...lehet így már érthetőbb, mondjuk lehet ezt se érted ez van :)


hát ha már elhidegül azonnal megbeszélném vele miért van ez...mert ha nem engem akar akkor nincs értelme kapcsolatban lenni...


és ha már dobva van akkor tök mind1 kivel mit csinál(t)...

2014. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
kiadsam333: Az utolsót nem rád értettem hanem a 3. válaszadónak. A Te írásodat tökéletesen értettem és így is történt, megkérdezted.. Te mindvégig tagad, amikor Ő is tudja, hogy hazudik.
2014. okt. 17. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!