Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy a párom nős....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a párom nős. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, bár ritkán találkoztunk, és hárította az összeköltözést. Azt mondta, hogy nagyon szeret, mindig kedveskedett virággal vagy csokival.

Tegnap kiderült, hogy nős már 7 éve.

Mit tegyek? Elmondjam a feleségnek? Esetleg szívassam meg?

Az biztos, hogy nem hagyom annyiban.


25/N

33/F


2014. okt. 17. 22:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Állítólag 1 hónapos terhes az asszony (azóta kevesebbet is törődött velem, ezért kezdtem gyanakodni). De nem érdekel, el fogom mondani.
2014. okt. 17. 22:40
 12/20 anonim ***** válasza:

És hogyan derült ki?

És a feleségének hazudik, az is kiderült?

2014. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Először derítsd ki hogy ki a felesége, ha te vagy az már 7 éve akkor nem kell tenned semmit :)
2014. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Simán mond meg és szivasd meg, gondolj bele veled is megcsinálhatná ugyanezt? sőt akkor a feleségének milyen rossz lenne ha kiderül hogy a férje mekkora egy szemétláda? gondold magad a helyébe!
2014. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A pár 2 egészet jelent te iqbajnok, nem másfelet! Ezek után tanácsot sem érdemes adni, úgysem fogod fel!
2014. okt. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem az én hibám, hogy ez a férfi úgy gondolta, hogy a pár 2 és felet jelent. Vagy egyet és két felet, ugyanis nem véletlenül csalta az asszonyt. Az ilyen szemét bármi rosszat megérdemel, jó meg nem, ezért teszek meg mindent, hogy felesége se legyen neki többé.
2014. okt. 18. 00:53
 17/20 anonim ***** válasza:
Mire készülsz?....
2014. okt. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14: De hát a Kérdezővel is ugyanezt tette, nem kell belegondolnia, milyen is lehet az...
2014. okt. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, szívesen segítek, ha tudok.
2014. okt. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

A szakítás ilyenkor kötelező.


A feleség leinformálása... nehéz kérdés. Egyfelől pártolom a tiszta helyzeteket, hogy ilyenkor tudja a nő is, hogy miközben gyereket vár a pasitól, mi is a valóság... de közben azt is tudom, hogy a nő sem feltétlen szent, lehet, hogy vannak részletek, amiket te nem tudsz.


Szívatni direkt nincs értelme, a bosszútól csak rosszabb ember leszel, te veszítesz magadból el valamit, miközben pont azért szakítasz, mert igaz ember akarsz maradni.


Valószínűleg én azonnal kidobnám az embert, vigye a cuccát a francba és nem venném fel neki a telefont, a feleségnek meg -ha nagyon biztos vagyok benne, hogy ez a helyes- írnék egy néhány soros levelet a nevére címezve (nem kézírásos címzéssel!) és betűzném az ajtajába akkor, amikor apuci biztosan nem ér haza, tehát nem ő találja meg először. Valami ilyesmi szöveggel:


"Kedves XY,

A férje szeretője voltam egy éven keresztül. Sajnos én csak egy hete szereztem magáról tudomást. A férjével megszakítottam minden kapcsolatot, elnézést minden fájdalomért, amit esetleg okoztam."


Aláírás nem kell, vagy csak keresztnévvel, nehogy aztán a feleség facebookon keresgessen téged vagy hasonló (érdemes jó előre le is tiltani az egész famíliát).


Ne akard megtudni, hogy a levél sorsa mi lett, hogy mit csinált vagy nem csinált a feleség, ez után menj utadra és többé ne nézz hátra, a pasinak telefont fel ne vegyél, ha zaklatna, hagyd faképnél azzal, hogy nektek nincs beszélnivalótok, mert hazudott, ne menj bele semmilyen vitába vagy adok-kapokba.

2014. okt. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!