Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan magyarázzam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan magyarázzam ki?

Figyelt kérdés
Tegnap szexchateltem valakivel,de nem tudtam neki képet küldeni ezért megadtam a fészbukomat,de véletlenül a barátnőmét küldtem el.Ma kiderült,hogy régebbröl ismerik egymást,de nagyon kiakadt rám,mert most azt hiszi a haverja,hogy egy r_banc. :(

2014. okt. 18. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. A magyarázkodás mindig kamu.
2014. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mit mondjak a srácnak? Mert nem akarom,hogy a barátnőm haragudjon rám,és azt mondta,hogy addig hallani sem akar felőlem míg ki nem magyarázom.
2014. okt. 18. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülye voltál.Egyáltalán ennek mi értelme volt?Semmi.
2014. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy hülye voltam de hogy tudnám rendbe hozni?
2014. okt. 18. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Ö, próbálkozhatnál mondjuk az igazsággal.

Ahogy a kérdésben leirtad , mondjuk nem tudod ezt neki is megírni?

Véletlen volt, rosszat küldtél,bocs, ennyi.

Vagy manapság ez túl egyszerű?

2014. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem...nem túl nehéz! Kösz!
2014. okt. 18. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor hajrá, semmi olyan nagy bűnt nem követtél el, nem kell hazudni, se magyarázkodni, simán az igazat csak !

Remélem sikerül, mert ez tényleg nem nagy dolog, csak egy kis baki:)

2014. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!