Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lány is bele szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is bele szokott gondolni, milyen lehet szépnek lenni?

Figyelt kérdés

Ha egyedül vagyok, egész szépnek látom magam, aztán látok másokat is, és minden önbizalmamnak annyi...

17L



2014. okt. 18. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
küldj képet magadról légyszi .)
2014. okt. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szép vagy. A probléma az, hogy másokhoz hasonlítod magad. Néha én is ebbe a hibába esek, de hamar túllépek rajta.
2014. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is, és megmondom
2014. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is pont így szoktam vele lenni.

20/L

2014. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annak felelj meg, akit te is szeretsz, mások mondhatnak amit akarnak. Nem kell hasonlítanod magad senkihez, add önmagad! L
2014. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ne hasonlítgasd magad másokhoz! Ha otthon szépnek látod magad, az is vagy! Én is mindig ebbe a hibába esem, na meg hogy egyáltalán nem vagyok fotogén, képeken sokkal rosszabbul nézek ki mint valójában mindenki szerint, és hiába mondják nehéz elhinni, pedig igaz, mert a tükör jobban mutatja a valóságot! Na, csak azért írtam le ezt is, hogyha nálad is van ez, hogy esetleg fényképeken sem vagy túl szép, az is lehet csupán amiatt, hogy nem vagy fotogén :)
2014. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne mozdulj ki emberek közé,és megmaradsz szépnek :D
2014. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Férfi létemre én is bele szoktam gondolni. Milyen lenne, ha kicsit magasabb lennék, kicsit vékonyabb és sokkal kevesebb szőr lenne rajtam. Hát, sosem fogom megtudni milyen az, amikor az ember legalább átlagosan néz ki, nem az átlagon alul helyezkedik el valahol, nem csak külső, hanem belső tekintetében is.
2014. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bocs, de ez a tipikus rinya.

ha egy csaj sportos, nőiesen öltözködik (magassarkú, szoknya, stb), és igényesen néz ki (csinos és divatosan öltözködik, a frizurája mindig szép, mindig mindenhol maximálisan ápolt, és sminkeli magát) akkor már egy közepes csaj is bőven a jók között van. de néha még a legjobbakat is lehagyja.

ezek mind olyan dolgok amikért te is tehetsz és nem is olyan nehéz. ha nem érzed hogy a maximumot hoznád ki magadból. ha ezeket megcsinálod, mások fognak úgy rádnézni, ami már növeli az önbizalmadat.

2014. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!