Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő jobban szeret engem, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő jobban szeret engem, mint én őt, igaz? L

Figyelt kérdés
Nem tudom már mit érzek. 3 hónapja vagyunk együtt, de kezd sok lenni, kezdek rájönni, hogy teljesen egymás ellentétei vagyunk. Egyszerűen megfojt.Kezdjük ott, hogy csak fiú barátaim vannak. Mindet évek óta ismerem, nem cserélném le őket egyetlen egy lányra sem Nyilván el szoktam menni velük, pl beülni valahova,és a barátomnak ez nem tetszik, betegre aggódja magát, inkább elmegy aludni, hogy ne gondoljon rá...stb. Állandóan babusgat, ha rajta múlna már most összeköltöznénk. Minden nap találkozni akar vagy ittaludni. Nem szeretném megbántani, így találkozunk, ittalszik,de kezdek megőrülni, nem bánnék egy 3-4 nap szünetet, de ha ezt elmondanám neki összetörne. Azt mondja, soha senkibe nem volt ennyire szerelmes, már a házzaságról beszél, azon aggódik, hogy valaki elvesz tőle. Állandóan kihangsúlyozza, hogy " az enyém vagy", ami bennem rossz érzést kell,mert szabadság, függetlenség szerető vagyok, és nem valaki birtoka. Nem csalnám meg soha, mert undorító dolognak tartom, tehát nem arról van szó, hogy mások érdekelnének Mit csináljak? Kezdek belebolondulni
2014. okt. 18. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen volt csak fordítva... gondolhatod mi lett a vége...

Leülsz, megmondod neki. Vagy megérti vagy nem.

2014. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki oszinten h mi bant.. Csak ezt tudom ajanlani
2014. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mr. Truth ***** válasza:
Egyszerüen tudja hogy kevés hozzád... tök mindegy mit csináltok akkor is pár hónap múlva szakitotok. Amikor az egyik fél tudja hogy nincsenek egy súlycsoportban (agyilag) akkor onnantól nincs miről beszélni.
2014. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakítani fogtok, szomorú de igaz. Az ilyen pasi találjon magának hasonló embert, akinek ugyanúgy nincsen önbizalma és másoktól várja el, hogy építsenek neki.
2014. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!