Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik ez rosszul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik ez rosszul a barátomtól?

Figyelt kérdés
Ez a napom (mivel tanítás volt) elég sűrű, plusz így késő délutánom és az egész estém/éjszakám nem szabad, mert programom van. Tegnap írta, hogy majd reméli, elcsípjük egymást azért Facebookon. Én már kb 2 órája itthon vagyok, és lassan indulok is, mert programom lesz. Ő aúgy 6 órája volt aktív. Kicsit rosszul esik, ha egyszer azt mondja h reméli, elcsípjük egymást, legalább felkukkantana néha... nem tudom, sok esetben úgy érzem, a szavai sokkal többet tartalmaznak, mint a cselekedetei, és ez rosszul esik. Az alábbi (mostani) eset csak egy a több apróbb ilyen közül, de mégis kicsit rosszul esik.. nem is tudja, hogy nekem ezek az apró törődések és jelek a másik felé mennyire jól tudnak esni (értelemszerűen ezeknek a hiánya meg rosszul). Jogosan esnek tőle rosszul az ilyenek?
2014. okt. 18. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Te sem érsz rá később, eddig sem, honnan tudod, hogy neki nincs dolga?
2014. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja értem szóval amint te leülsz a gép elé ő is pattanjon akárhol van, csak hogy dumcsizhassatok fb-on.. arra nem gondolsz, hogy neki is dolga volt? Vagy hogy nem ér rá egész nap a gép előtt ülni és arra várni, hogy 5 percre elcsevegjetek fb-n?
2014. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne is mond. Nálunk tök ugyan ez van. Mindig figyelem hogy mikor aktív, ha fent volt és nem írt akkor már rosszul érzem magam, meg egész estig föl se állok a géptől. Csak várom hogy írjon. Nagyon rossz. De közben ő nagyon szeret és fel sem tűnik, neki hogy ez olyan dolog ami nekem rosszul eshet. Mert ezek tényleg nagyon kis dolgok. Talán én is tettem már olyat ami fel se tűnt de neki rosszul esett. Szerintem ilyen facebook-os dolgokon ne rágódj. Ő sem ér rá mindig. Attól hogy azt mondja hogy ír még lehet hogy közbejön valami.
2014. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, egész nap tanulni fog...
2014. okt. 18. 16:27
 5/8 A kérdező kommentje:
jó, de ez csak 5 perc é tudja jól, hogy ha délután, ebben a 2 órában nem beszélünk 5 percet, akkor ma már egyáltalán nem fogunk tudni beszélni!
2014. okt. 18. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Abba nem gondolsz /gondoltok/ bele, hogy nincs a gépnél. Én egész nap fenn vagyok, mert reggel megnézem és egy határozott mozdulattal leb*szom a telefont az asztalra és otthagyon. De chat be van jelentkezve és "elérhető" vagyok...
2014. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta tanulni fog, akkor valószínűleg tanul és nem gépezik. Bármilyen hihetetlen, a kettő nem nagyon fér össze...


Csak úgy kíváncsiságból: a mai fiatalok már csak face-en "találkoznak"?

2014. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te úr Isten!!!Ezt te komplikálod nem is kicsit túl.Ráadásul bajod van és egyből írod,nem neki mondod.Bár egy ilyen után szerintem a hapek helyébe agyfa szt kapnák.
2014. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!