Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egy egoista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egy egoista dögnek kikiáltva, ha vannak elvárásaim egy nővel szemben?

Figyelt kérdés
Mintha rosszul kéne éreznem magam, hogy nem egy üresfejű, érzelmileg sekélyes, palvinbarbiutánzat kétlábon járó p*nát akarok magam mellé...
2014. okt. 18. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem is van,nem is üti meg ,nem is közelíti meg senki,maradnak a kóbor húsok,ruhákba öltöztetve...
2014. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem emiatt vagy annak kikiáltva, normális, ha az embernek vannak elvárásai. szerintem csak te hiszed, hogy emiatt gondolnak annak. kérdezz rá a dologra egy őszinte ismerősödnél :)
2014. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok, csak én nő :)


"Jégcsapkirálynő vagyok...nagyképű, bunkó..." mikor ez hülyeség...csak szimplán tapasztaltam már ezt azt...tartom magamat annyira, hogy nem állok le minden szembejövő sráccal..meg nem jövök össze senkivel, csak azért, hogy legyen valakim. Hogy elmondhassam, meg kiírhassam facebook-ra, hogy járok valakivel...


Megválogatom...és sajnos nagyon kevesen ugorják meg, a szerintem alapnak számító elvárásaimat,mint pl az őszinteség, korrektség, becsületesség, tisztelet....stb.

2014. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az 1-es válaszolótól már hatodszor kapok AGY....F...SZT! ááááááááá :D
2014. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy az
2014. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elvárása mindenkinek van, kérdés, hogy kinek mennyi. Mert szerintem nem mindegy, hogy mondjuk azt várod el, hogy képes legyen veled értelmesen beszélgetni és legyenek közös témáitok, vagy mondjuk azt, hogy minden sz*rás után csillogó tisztára nyalja a seggedet.

Nem írtál konkrét elvárásokat.

2014. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert manapság mindenki annyira kapcsolatfüggő és igénytelen párválasztás terén, hogy valamivel muszáj belekötniük abba, aki nem az. én lány vagyok és rám is sokszor rámsütik, hogy túl finnyás vagyok meg lelketlen meg ilyesmik, csak mert inkább vagyok egyedül, mint egy olyannal, akihez nagyon le kéne adnom az elvárásaimból.
2014. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is, a rohadt nagy mell, hát olyan sokat kérek én??
2014. okt. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem elég hogy nagy, még rohadjon is? Áhh.
2014. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szimplán a nagyon naggyal kibékülök. Most mondjátok, hogy nem vagyok hajlandó kompromisszumokra.
2014. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!