Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek selejt vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek selejt vagyok?

Figyelt kérdés
Az orrom ferde, a füleim nem egyformák, a lábam vékony. Soha nem lesz barátnőm, egy genetikai hulladék nem kell senkinek. Egyedül meg nem akarok élni, inkább leszek öngyilkos. Bár meg se születtem volna... nem sajnáltatni akarom magam, nekem ez jutott.
2014. okt. 18. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor mégis mit csinálsz?!
2014. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mindenkinek van egy párja
2014. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Most milyen választ vársz erre?
2014. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A ferde orr nem hatrany :) egyik fiu osztalytarsamnak is az van aki ennek ellenere iszonyat dogos pasi ;) szoke hajjal, kek szemmel es jo testel.
2014. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
És most egy konyvmoly szerencsétlen kiscsaj rólad álmodozik miközben te csak a nagycsöcsű plázacicákra tudsz gondolni
2014. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan ronda vagyok, de semmi értelme az önsajnálatnak. Kezd kevésbé szép csajokkal, később meg jöhetnek a fullosabbak, ha elismert és tehetősebb leszel.
2014. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És csak ennyi miatt fel akarod adni,tudd meg nálad vannak jóval nehezebb sorsúak is,akik küzdenek még a nehézségek ellenére is,te meg csaak ennyiért picsogsz,és öngyilkos akarsz lenni.Ezt hívják menekülésnek,gyávaságnak,te nem selejt vagy,szimplán csak hülye.
2014. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pedig sajnáltatod magad, de elárulok valamit:

amatőr megfigyeléseim során arra jöttem rá, hogy az emberek igen nagy %-ának ferde az orra, férfiaknál talán gyakoribb, és mivel elég gyakori, így nem is feltűnő.

A füledet még mindig "vonzóbbá" tudod tenni ha a hajaddal trükközöl, úgyhogy ez sem a világ vége, sokaknak nem egyforma ez sem.

Az emberek lába meg általában vékony szokott lenni, valószínű te sem közelíted meg az egytonnás súlyt, nincs ezzel semmi gond, sokaknak a vékonyak jönnek be.


Ha poén, akkor nevess egy jót hogy mégis normálisan válaszoltam, de ha nem, akkor vágd magad pofán, mert butaságokat beszélsz.


Szerintem jól nézel ki :P

2014. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem ismerős ez a kérdés.Nem te vagy a csúnya srác, aki napi szinten írja ki az ilyen kérdéseit? Csak most kicsit át lett fogalmazva. :DD
2014. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul német származású vagyok. Elvileg tökéletesnek kéne lennem. Hitler papánk azt mondta. Ilyenkor mégis mi a helyzet?
2014. okt. 18. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!