Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdett el kerülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el kerülni?

Figyelt kérdés

Egy felnőtteknek szóló továbbképzésen találkoztam egy nős pasival. Tök jól elvoltunk, de mivel foglalt privátba nem is kerestem csak azon a heti 1-2 órán találkoztunk. Ennek ellenére mindig mosolygott rám, benne volt a csipkelődésekben, beszélgetés közben meg--meg érintett. Az utolsó beszélgetésünkkor zavarba ejtően csillogó szemekkel és mosolyogva nézett rám, úgy váltunk el, hogy most egy hétig nem találkozunk, mert nyaralni megyek a családommal.


Azóta viszont már két hónap telt el, úgy érzem direkt kerül, ha tudja, hogy ott leszek még véletlen se jön arra, más időpontokba jár, nem is láttam nyár óta. Nem értem miért csinálja. Ennyire nem jelentenék számára semmit vagy pont, hogy ő is érez már irántam valamit azért kerül?


2014. okt. 19. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy saját maga jött rá, hogy ezt nem kéne.

Vagy a felesége vette észre, hogy másképp viselkedik és ezért kezdett el kerülni.

Több oka is lehet.

2014. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!