Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srác mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác mit tegyek lent? Bővebben

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem van egy srác két éve nagyon jobba vagyunk együtt járunk suliba minden jön velem bárhova de én többet érzek iránta mint barátság mondtam neki de nem vette komolyan hogy mondjam meg neki h én télleg szeretem ?

15L én

15F ö



2014. okt. 19. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj vesszőket.
2014. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem helyesírás oktatást kértem :)
2014. okt. 19. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
azért mondta, hogy használj vesszőket mert érthetetlen... de nagyjából sikerült kikövetkeztetnem hogy hol kezdődik a kérdés szóval... a válasz: mondd meg neki mégegyszer és ha nem fogja fel akkor sz#rj a küszöbére
2014. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja így értem akkor bocsi első , majd akkor holnap reggel mondom neki mert vele mék suliba de nem lesz ciki hogy állandóan ezt mondom neki ?
2014. okt. 19. 15:33
 5/5 Nemo4 ***** válasza:
Szerintem először tanulj meg helyesen írni, aztán ráérsz még fiúzni !
2021. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!