Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom teljesen elhanyagol....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen elhanyagol. De most szörnyű bűntudatom van. Beleszerettem másba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
én nagyon szeretem a barátomat de nem foglalkozik velem, mindig a haverjaival van, alig beszélünk..félek hogy teljesen kihűlt ez..
2014. okt. 19. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakíts, új szerelem!!!
2014. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Pontosan azt fogod csinálni mint a legtöbb nő.Ameddig húzod az új srácot addig a mekszokott barátodat fogod dugni.Utána egyszerre mindkettőt.Utána vagy elkezdesz teljesen idiótázni a mostani sráccal hogy szakítson veled és te legyél felháborodva vagy szakítasz vele és telekürtölsz mindent azzal mekkora bunkó volt.Természetesen ha nem jön össze az új sráccal a dolog akkor futsz vissza a bunkó pasidhoz és ha mitadisten kiderül a dolog akkor megpróbálod összeugrasztani a két srácot.
2014. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
100%

1. Leül, beszél a régi pasival.

2. Eredménytől függően szakít/nem szakít.

a, együttmarad->új pasit fejből kiver.

b, szakít korrekten.

3. Ha a 2. Pont b, variánsa történik, akkor->

4. Kicsit egyedül marad, előző kapcsolatot mind fejben, mind szívben lezár.

5. Hibákból tanul.

6. Kellő idő elteltével újra bepasizik.

2014. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!