Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik elérhetetlen pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik elérhetetlen pasi?

Figyelt kérdés
Vagy csak a nők hiszik azt,hogy nem kaphatják meg a pasit akit nagyon akarnak?
2014. okt. 19. 18:56
1 2
 11/20 anonim válasza:
Számomra az elérhetetlenség nem egyenlő azzal hogy nem kellesz senkinek. Amúgy szerintem ez is hibás felfogás,még nem találtad meg azt, akinek kellesz.
2014. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Egyszerűen jó nőnek tartanak a legtöbben, és emellé a 80%-uk még ki is van éhezve.

Persze a törtető, pénzes, rideg "jópasikért" kellene egy kis fortély, esetenként teperés, csak ők meg nekem nem kellenek.

2014. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Nem minden pasira lehet rögtön hatni bájos szavakkal, meg kirakott csöcsökkel meg seggel.
2014. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

# 13


Hamar rá lehet jönni, hogy melyikre mivel lehet hatni. Valamelyikhez azért keményen csillantani kell intelligenciát és normális értékrendet is.

2014. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14-es. Igen hamar rá lehet jönni minden embernél h mivel lehet rájuk hatni.


Az is hamar kiderül, hogy az adott személy bármit tehetne akkor is bacchatná.


De igen, aki nem egy kiéhezett fazon, vagy aki nem kapott még puncit arra nyilván könnyebb hatni. De egy boldogabb kiegyensúlyozottabb , szexuális életet élő emberre már nem elég a külsőség.....kell az intelligencia is amit mondasz :)

2014. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
# 14 na várjál, de ha ennyire jó nő vagy, akkor ők kapnak meg téged, nem te őket :D
2014. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mivan??

Én nem nő vagyok :)

2014. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
# 17 nézd már át a sorszámokat
2014. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Egy olyan pasit

akit látszólag nem érdekelnek a nők...őt hogyan lehet megszerezni?:D

mert számomra elérhetetlen

2014. okt. 19. 19:57
 20/20 anonim ***** válasza:

Először is, én nem szeretek pasikért teperni, nyomulni. Sosem kezdeményeztem, nem akartam egy pasiért sem küzdeni, max. akkor, ha már volt valami közös múlt, szerelem, és mondjuk megromlott valami miatt, és helyre akartam hozni.


Mivel a beképzelt, magukat alfahímnek képzelő palik nem nyomulnak kb. semmilyen nőre, főleg nem olyanra, akiknél egy perc alatt lejön, hogy nem ér semmit a nagyzolós szövegük, és a "státuszuk", így nem kaptak meg engem, sem én őket, mivel nem nagyon nagyon egymás világa. De jól tudom, hogy ha úgy viselkednék, ahogy ők elvárják, megkaptam volna őket. Viszont nekem nincs szükségem ilyenekre, mivel kezdeményeztek nálam rendes, normális, lelkileg valamit is érő pasik, és én ilyen férfit akartam magam mellé.

Kapizsgálod?

2014. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!