Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki tetszik...

Van egy lány aki tetszik nekem. Ezt már elmondtam neki és azt mondta hogy én neki nem. Egyébként ő egy barátom csak (szerelmes lettem belé). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy érjem el hogy szerelmes legyen belém? Vagy hogy vegyem rá egy randira ??

2014. jún. 23. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Így már sehogy. Előbb kell randira vinni valakit és jóval később bevallani a dolgokat. Így csak "rátörted az ajtót" és ha eddig jó barátok voltatok, most már azt is elrontottad szépen.
2014. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát nem is tudom...én alapjáraton olyan vagyok ,hogy mindenkibe lelket öntök. És a jelmondatom ,hogy a remény hal meg utoljára. De ez a helyzet már kicsit veszett ügy. Mivel te mindent megtettél. Barátok vagytok és elmondtad neki, mire ő közölte, hogy ő nem.

Az idő eldönti. Ha érez valamit irántad válthat ki valamit belőle a vallomás. Ha nem, akkor sajnálom. Sajnos nem lehet valakit kényszeríteni egy randira vagy ,hogy szeressen. Ezt az egy dolgot mi emberek nem tudjuk irányítani.

L/17

2014. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14
2014. jún. 27. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerüld el nagy ívben. Csak ez fog segíteni. Sajnos magamon megtapasztaltam
2014. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!