Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiu, talan szerelm...

Tetszik egy fiu, talan szerelmes is vagyok bele kicsit. Mit tegyek, hogy felfegyeljen ram es o is igy erezzen?

Figyelt kérdés

Szoval..az illeto fiu a padtarsam. Neha beszelunk, de csak nagyon keveset,,pl: milyen az idojaras vagy adjam oda a hazit. altalaban eleg kedves de ugy erzem kicsit hunyazkodik is tolem(nm tudtam mas szot amivel kifejezzem..) szokott nezni es neha kacerkodik is velem. nem tudom mit csinaljak? Milyen temat hozzak fel, vagy

milyen legyek vele? Vagy nem eri meg? Legyszi segitsetek donten..koszonom az ERTELMES valaszokat elore is!!



2014. szept. 28. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok mást mondani, hogy s.z.o.p.d le az uradat.

Majd az órán mond neki, hogy mi van te nagy f.a.s.z.ú, ég a pinám basszál meg és legyünk szexuális kapcsolatban

2014. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt hókefélke van mag a hét f#szú sárkány
2014. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kezdj el vele valami semleges dologrol beszelgetni,kedvenc zenekar,segitseg a haziban valami ilyesmi:-)A lenyeg h ne stresszeld tul magad,mosolyogj es probalj meg onbizalmat sugarozni:-))


Biztos h te is tetszel neki ha nezni szokott,szoval hajra hajra:-)))

2014. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1, #2 .. mint kihangsulyoztam ertelmes valaszt varok, de latom nem jutott el az agyatokig.. #3 koszonom! Megprobalom ;)
2014. szept. 28. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!