Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből sülhet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből sülhet még ki jó is?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy van egy lány ...először én hajtottam rá... aztán valahogy fordult a helyzet, és tulajdonképpen aki tudja milyen az overly attached girlfriend, na egy kicsit úgy nézett ki, , na meg hát nekem fura volt , hogy nem nekem kell meghódítani valakit... jó lehet nagyon hülye voltam... aztán ugye így kissé lejjebb esett a lelkesedésem... viszont most megint azt érzem, hogy ő kell nekem , ellenben most már, nem azt mondom hogy semleges vagyok neki, de nem is tudom vajon hányadán állok. Azért van esély hogy ebből még jó sül ki ugye? :)Ja és egy helyen dolgozunk, egy irodában.


25F


2014. okt. 20. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszelgessetek sokat es kiderul hanyadan alltok. Ha eleg jo hivd el talalkozora randira ijesmi :). Legyel igazi hodito :D Sztem meg egy egesz jo kapcsolat is kisulhet a vegen!
2014. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Egyetlen ember lelke nem játékszere a másiknak. Ezt amit te léptél 1x elő lehet adni, többször nem.
2014. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Higyj nekem, én vagyok az utolsó aki játszik a lányokkal... mondom máshogy annyira nem vagyok casanova, hogy még nem igazán volt barátnőm, tehát nekem ez fura volt.
2014. okt. 20. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg megmondhatod neki hogy bizonytalan voltál, el lehet hívni valahova :) Persze, először azért úgy 60% legyen meg az igenből :D
2014. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
100% megvan az igenből, de én a kimenetelen vagyok bizonytalna :)
2014. okt. 20. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
5 De biztos vagy magadba:D
2014. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!