Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akarhat egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat egyáltalán valamit? Lépjek akkor én?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem értek egy srácot. Kb több mind egy hónapja bejelölt, hogy szimpatikusnak tűnök neki, és szinte ezalatt az idő alatt folyamatosan írt, érdeklődött hogy mivan velem. Azt tudom hogy kb egy olyan fél éve van túl egy nagy szakításán, de mondta hogy mostmár képes újra csajozni stb.. nem hívott el talira, pedig csomószor utaltam rá, de nem vette a lapot. És nagyon elkeserít, mert láttam rajta hogy érdeklem, és talán lát bennem esélyt, de mégse hívott el(még nem ismerkedett netről, lehet ez az oka?) . Csak gondolkoztam ha én hívnám el, lehet hogy nem is jövök akkor be neki eléggé. Viszont párszor én is írtam neki olyan 2-3× ennyi idő alatt de túlnyomó részt mindig ő keresett. Most viszont vagy 5 napja nem ír rá. Írjak neki és említsem ezt a dolgot? Mert én sem akarok hónapokat várni még hogy mi lesz.. lehet hogy semmi

én18L ő 19F (+ nem tűnik azért olyan félénknek több bnője is volt)


2014. okt. 21. 07:07
 1/2 A kérdező kommentje:
mert azzal hogy 5 napja nem ír úgy érzem hogy nem érdeklem. és már kb az összes téma kezd kimerülni, jó lenne egy találkozó vagy valami..mert akkor szerintem nem laposodna el ennyire a beszélgetés
2014. okt. 21. 07:08
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, hogy mi a helyzet, hogy teljesen eltünt, stb. Nincs abban semmi rossz, ha rákérdezel. Igazad van, jogod van tudni mik a tervei, hogy te se vesztegesd az időd feleslegesen, ha ő nem akar tőled semmit.
2014. okt. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!