Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat tőlem? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Szerintetek mit tegyek? Próbáljam meg meghódítani? És ha igen akkor hogyan? Vagy csak egyszerűen lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Néha azt érzem rajta, hogy nem tetszek neki, néha meg kifejezetten nyomul. Minden pasit elküldtem a p*csába körülöttem, h még csak véletlenül se legyen oka ezen hezitálni. Sokat vagyunk együtt, meg néha teljesen olyan. Néha pedig nem értem. Fiatalabb tőlem másfél évvel, de egy nagyon tiszta-jólelkű srác. Már 2hónapja találkozgatunk, de még semmi, és egyre jobban kezdek róla lemondani.
2010. márc. 9. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszari, lépj nyugodtan.
2010. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

wáhh

mutogasd el Barbival és Kennel

vagy egyszerűen nyisd ki a szád és kérdezd meg hogy összejönne e veled

daaah

2010. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Addig halogatod, míg talál valakit, és jó ideig nem fogod megbocsájtani magadnak ha elszalasztod. Most lehet azt mondani, hogy a fiúnak kellene lépni, de nem ő fog szenvedni hanem Te, ha nem lépsz. Egyenjogúság van vagy mifene, bátran odamehetsz hozzá, megkérdezheted, hidd el, ha tetszel neki, nagyon boldog lesz és megkönnyebbült Ha nem, hát az is benne van a pakliban, de te is élheted az életed normálisan. Szerintem csak félénk és nem akarja elrontani a kapcsolatát veled. Fél, hogy ha rákérdez, elveszíti a barátságodat. De lehet csak a barátod akar lenni, ezt is tartsd tiszteletben..


Én anno nagyon belezúgtam egy lányba, féltem tőle, ha megmondom neki, elveszítem a barátságát. De megmondtam, elutasított, de a legjobb barátom lett, mindenben támogatjuk egymást, mintha a testvérem lenne, hetente találkozunk, mindent megbeszélünk stb. De persze nálatok fordítva is elsülhet a dolog, és nagyon kedves pár lehettek :)


20/F

2010. márc. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!