Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fellépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fellépni egy rosszakaró ellen, aki álhírek terjesztésével akarja tönkretenni a szerelmi életem és a nyugalmam?

Figyelt kérdés
Ma betelt a pohár, mikor olyan dolgokat hallottam vissza, hogy én egy másik sráccal titokban találkozok és már meg is csókoltam. Most lebukott, mert a múltban is voltak már hasonló hírek, de megvan a forrása. Az illető legfeljebb sejti, hogy tudomásom van róla. Szerencséje van, mert a barátom már le akarta rendezni, mint férfi a férfival, de nem akarok erőszakos megoldást, ezért én fogok holnap beszélni vele. Csak annyit tud, hogy szeretnék kérdezni tőle valamit. Hogyan tudnék határozottan fellépni, anélkül, hogy védekezni tudna eredményesen. Esetleg milyen dologgal háríthat, mire készüljek?

2014. okt. 21. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Cseles kérdések kellenek.elöször finoman szia mizu hogy vagy stb.utana Te xy nem akarsz mondani vmit...ahh imádom az ilyen helyzeteket mindig csöbe huzok bárkit :DDD
2014. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg... De viccen kívül. Ha egy ilyen emberről van szó, aki képes szimpla rosszakarásból tönkretenni az életedet, annak a szép szó és az észérvek semmit sem mondanak. Akármivel. Akár, hogy a barátod néhány haverjával - ha nem fejezi be - erőszakosan fog fellépni ellene, vagy ha te is tudsz róla valami olyan dolgot, akkor azzal is zsarolhatod, hogy nyilvánosságra hozod. Sajnos egy kegyetlen embert kegyetlenül kell visszaküldeni az egérlyukba
2014. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak az a célom, hogy megértse, hogy ez nem volt szép és utálom ezt, ha valaki a magánéletemmel piszkál és nem utolsó sorban a célom, hogy leszálljon rólam.
2014. okt. 21. 20:41
 4/4 RRR ***** válasza:

én lexarnám

és minden ilyen barom hírt megbeszélnék a barátommal a többi dolog mellet

ha foglalkozol vele,csak olajat öntesz a tüzére

2014. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!