Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni ilyen időben, ha találkozol valakivel? (+ünnepnap)

Figyelt kérdés
Szóval minden zárva van, hideg van, néha esik az eső. De tegyük fel, mindenképp most kell találkozni, mert most van rá idő. Van valami ötletetek? Nekem semmi... Az egymáshoz átmenés kizárt.
2014. okt. 22. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szexelni egy szállodában. Az ünnepnapokon is nyitva van. :D
2014. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen gondom van.Ez egy nagyon jó kérdés.
2014. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menjetek ugrálóházba Én is oda fogom vinni a gyerket:D:D Ott még rögöni is lehet:D:D
2014. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-Jól felöltözve séta, aztán forró kávé mellett beszélgetni valahol, vagy forralt bor mellett.

-Biliárd (van olyan hely ami nyitva van)

2014. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meki is zárva van?
2014. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!