Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval, párkapcsolatban élek, de távkapcsolat. És...én beleszerettem egy harmincas férfibe! Mindennap látom, nagyon jól néz ki szerintem, a humora is jó, de nem házas. Mégis tiltott gyümölcs. Mindig a szemébe nézek, kedves vagyok vele, imádom a szemeit. Úgy veszem észre, hogy kedvel ő is, de még nem szerelmes belém. De még nem közeledhetek felé, de nagyon szeretném. Szeretnék valakit, aki érett. Férfit akarok. Félek, hogy ő csak játszani fog velem, esetleg megbánt. Mit tehetnék? Nem tudom és nem is akarom elkerülni őt, hisz szeretem.

2014. okt. 22. 19:33
 1/5 A kérdező kommentje:
nem tudok mit csinálni, a pasim is szeretem, meg őhozzá is vonzódom.
2014. okt. 22. 19:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom a távkapcsolatod már nagyon nem érdekel,csak biztosítéknak kell.Am akkor szakíts a párkapcsolatossal,és ismerd meg a fickót.
2014. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem tehetem a munkahely szempontjából... nem tehetem érted, és ő mégjobban nem teheti.
2014. okt. 22. 19:37
 4/5 A kérdező kommentje:
mit tegyek, hogy ne lássa rajtam?
2014. okt. 22. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Felettesed, vagy miről van szó? (Ha itt nem szeretnéd írhatod priviben is.) És hány éves vagy? És mi az, hogy MÉG nem közeledhetsz?


Szerintem szakíts a pároddal, mert ez már nagyon nem az igazi. Betett nektek a távolság, úgyhogy inkább ne rágódj, ne őrlődj.

2014. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!