Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy van egy lány, akit még mindig szeretek, ő pedig még mindig nem. A nyár eleje óta nem találkoztunk, azelőtt volt egy vitánk, én úgy éreztem, hogy kihasznál, de ő elért, hogy még én érezzem magam rosszul emiatt, aztán kibékültünk, mivel semmiképp sem szerettem volna elveszíteni őt, azután már csak pár alkalommal találkoztunk. Most viszont már nem is beszélünk, pedig nem haragban váltunk el, de nyilván mind a kettőnkben maradt egy kis frusztráció (bár lehet csak bennem, ő meg csak szimplán lesz-r).

Most már megbántam, hogy visszakoztam, azt kívánom, hogy bárcsak haragban váltunk volna el, akkor legalább a büszkeségem megmaradt volna. Hogyan tudnám ezt a dolgot helyretenni?



2014. szept. 27. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
vagy szard le vagy beszélj vele, de hanem akar tőled semmit és csak kihasznál, akkor az elsőt tudnám megint csak tanácsolni.
2014. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam lesz-rni, de egyszerűen még mindig frusztrál ez az egész.
2014. szept. 27. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor beszélj vele. vagy vessz ösdze megint vele, hátha jobb lesz :DD
2014. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!