Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt siránkozó szűz fiúcskák!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt siránkozó szűz fiúcskák! Az nem jutott még eszetekbe, hogy egy csúnya lánynak esélytelen a párkapcsolat, míg egy csúnya fiúnak ha jó dumája van, vagy jó egzisztenciája még mindig kaphat nőt?

Figyelt kérdés
Már a sokadik nyafogós kérdést olvasom, hogy bezzeg a lányoknak mindig jobb, mert nem kell soha semmit lépniük egy kapcsolatért. És mi van a ronda lányokkal? Ez még nem jutott eszetekbe? Náluk mégis ki próbálkozik?

2014. márc. 14. 18:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát többen, mit a ronda fiúknál.
2014. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

jajj istenem


hát gyönyörű

mondjuk jogos de ha fiú vagy akkor mért néznéd a lányok oldalát?

2014. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
6%
szanalmas :D Napi szinten kaptok ti is elég ajánlatot :D
2014. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%

"míg egy csúnya fiúnak ha jó dumája van, vagy jó egzisztenciája még mindig kaphat nőt?"


Látszik anyukám hogy te még semmit nem tudsz az életről, a férfiakról meg pláne. Pont ellenkezőleg. Ha egy lány mondjuk nem a legszebb, akkor még mindig van esélye fiúknál, akkor is ha nem a leghelyesebbeknél. Míg egy ronda fiú akármilyen dumával rendelkezhet, egzisztenciával, stb, a jó csajokat nem ő fogja meghúzni.

2014. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A k*rvák bárkivel megb*szatják magukat. A ronda fiúkkal is. De a csajoknak nem ilyen egyszerű.
2014. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, egyik ismerősöm olyan tanfolyamon volt, hogy csak nézett mennyi ronda, ijesztő, ráadásul jellemre sem vonzó női lény volt ott és mindnek volt párja, sőt már gyereke is nem is egynek. Ellenben volt pár rendes fiú, aki a kutyának sem kellett, mert rondák és a lányok is csúfolták őket. Ennyit erről. Az más kérdés, hogy a ronda lányok is válogatnak nagyon.
2014. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Sokak szerint jóképűség szempontjából "benne vagyok a top kategóriában" és nekem a külső nem számít, sőt, valahogy olyannal találkoztam, hogy sok lány el van szállva magától, ha jobb az átlagosnál...

Nem volt sose barátnőm.

30+F

2014. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
most azt sem tudom h kit sajnáljak jobban..
2014. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

jó, most lett elegem :D

tegyünk egy próbát! 22 éves, átlagos külsejű srác vagyok. bevállalok randit pár itt siránkozó csúnya lánnyal, de csak Budapesten!

várom a priviket, kíváncsi vagyok mennyi lesz.

2014. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem relatív a szépség, mindenkinek más a szép. Ha egy nő belenéz a tükörbe, csak a hibáit látja. Én sem tartom szépnek magam, még is voltak akik próbálkoztak nálam.

Ha egy pasi szűz, tegyen érte hogy ne legyen az. Járjon el szórakozni, ismerkedni hátha talál valakit.

Semelyik nem nehéz, csak tenni kell ellene.

2014. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!