Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szeretnétek, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretnétek, hogy valaki szánalomból adjon esélyt? Hogy szánalomból legyen veletek? Tudnátok így élni és boldogok lenni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha elég jól néz ki...
2014. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az esély az esély, szerintem ha az elutasított fiúknak adtam volna ezy ilyen lehetőséget, nagy részük megpróbált volna vele élni.
2014. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem. Nem.
2014. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát boldog tuti nem lennék, de jobb híján esetleg, főleg ha igaz az az elméletem, miszerint az egéz dolog "vagy-vagy" alapon működik. (bár ennek nem örülök)
2014. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát a semminél az is több lett volna...

Mert így meg még esélyt sem kaptam soha egy nőtől sem,még egy randira sem...

Döntse el mindenki melyik a rosszabb.

23/F

2014. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fix, hogy nem, szanalombol ne legyen velem senki, nem tudnek igy boldog lenni, az biztos. Akkor inkabb maradok egyedul.

20L

2014. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szeretném, legalább valaki adna esélyt....

25f

2014. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akármennyire is szeretném vele megpróbálni, szánalomból ne legyen velem. Ha ő is kíváncsi, hogy mi sülhet ki a dologból, akkor persze oké, de ne azért tegye, mert megsajnált.
2014. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a csaj?!
2014. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!