Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik küldenének képet magukról?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyok ezen az oldalon és szívesen megnézném, milyenek a gyk-s srácok :D Többek között már csak azért is, mert minden 3. kérdés a "csúnya vagyok, sosem lesz barátnőm?" kategóriába tartozik és kíváncsi vagyok, kik tartják magukat "csúnyának". De azok is küldhetnek, akik szépnek tartják magukat :D
2014. okt. 23. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Csak nem neked. LOL.
2014. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hi hi küldhetek xd
2014. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg a kérdező csajokra vagyok kíváncsi. Küldj képet te.
2014. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a csúnya vok kérdéseket 1 ember írja ki 10x mert nehéz a felfogása néha egy két szót módosít a kérdésében néha meg meg változtatja a nemét.
2014. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Elsőbb küldjél te aztán kapsz tőlem is.Gyere privát

üzenetbe.

2014. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerinted aki csúnyának tartja magát,vagy önbizalomhiányos az majd idegeneknek fog küldözgetni képeket?Én nem tartom magam egyáltalán csúnyának,de attól még egy nőnek sem kellek ugyanúgy...nincs is esélyem náluk.

Az ilyen emberekhez közel kell kerülni,és csak akkor is nehezen fogsz tudni akár egy képet is kiszedni belőlük.Csak azért tudom,mert én is ilyesmi vagyok,és ahhoz bíznom kell bőven a másikban,hogy akár egy képet is küldjek...

2014. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én küldenék.
2014. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Küldök, ha Teis :)
2014. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!