Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Küldenének magukról olyanok...

Küldenének magukról olyanok képet akik koplalással fogytak le?

Figyelt kérdés
Hallom sok helyen, hogy lóg a bőrük, zsírosak, de hallotam olyat is aki nem maradt zsíros.Kíváncsi lennék, hogy akkor most milyen is ez. A képek privátba is jók.

2013. márc. 8. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Képet nem küldök, de én a zsíros kategóriába tartozok.. Aránytalan lett az alakom olyan elfolyós..soha többé nem csinálok ilyen hülyeséget mint a koplalás..
2013. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2013. márc. 8. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nekem feszes volt, de nem is olyan nagy súlyból fogytam. (55-ről 45 170 cm) Viszont visszahíztam, többet is mint a régi súlyom, aztán újra lefogytam koplalással. Nem éri meg, evészavaros lettem, elég nagy pokol. Én amúgy edzettem is mellette.
2013. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. márc. 8. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

én kb 23. napja koplalok igen durván... napi 150-300 kalóriákat fogyasztok, mozogni már egyáltalán nincs erőm, csak minimális tornát. Ráadásul annyira elszoktam az evéstől, hogy már nem is tudom, hogy lehet ezt másképp csinálni.

Felül nagyon csontos lettem, de a lábaim nem lettek sokkal vékonyabbak, amit szerettem volna :(

szerintem izomból fogytam, aránylag vékonyabb a combom, kisebb a fenekem, szerintem most egész szép alakom lett és a bőröm se lógós/pöttyedt :) egy kis szoli vagy valami mondjuk nem ártana

19L 180cm talán 57kiló..?

2013. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És mennyiről indultál?
2013. márc. 15. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!