Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés
A tesóm felhozta hogy nézhetnénk egy filmet. Pendrive-ra rá is raktam egy filmet. Ki is választottunk közösen egy filmet. Aztán 20 percre rá telefonon nyomja a netet. És ezen kiakadtam, hogy ritkán nézünk közösen filmet, és most hogy ő hozt fel az ötletet még így sem volt hajlandó filmet nézni. Jogos hogy kiakadtam?
2014. okt. 23. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

És ez miért


Kategória: Szerelem, szex » Egyéb kérdések ?

2014. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azta, milyen borzasztóan nagy problémád van, mindjárt megsajnállak. Egyedül is lehet filmet nézni.
2014. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vedd ki a kezéből a telefont és hajítsd el jó messzire.

Én egyébként ezen már nem szoktam felpörögni. Ha érdekel a film, így is úgy is végignézem, ha meg nem, akkor kimegyek a szobából.

Nekem is elegem van már a telefon huszárokból.

2014. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó de ő mondta hogy nézzünk közösen filmet. Én másokkal szeretek filmet nézni.
2014. okt. 23. 22:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Egész nap netezik, már láttuk a filmet amit néztünk volna, ami jó.
2014. okt. 23. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!