Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik fiúbarátommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik fiúbarátommal egy kicsit összevesztünk, vagyis hát megharagudott rám. Nemtudom, most mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Facebookon ma rám írt és persze jól elvoltunk,csak aztán kezdte,hogy nelegyek ilyen zárkózott,meg,hogy az a baj,hogy alig mondok valamit.Erre megkerdeztem,hogy most akkor haragszik rám,és azt írta:igen,vagyis nem.

Aztán meg meg vlmi szavat..

Most meg mibaja? :O :( és 1 oraja nem irtunk :/ mit csinaljak,jah,es Nagyon Szeretem!! :/ de ez titok....



2014. okt. 4. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mutatod ki felé, hogy mit érzel? Majd kibékültök.
2014. okt. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Èn próbálom valahogy telleg........De felek attol h mit mondana,es elmondani se mernem.Tudom,hogy ha nem teszem akkor rosszul csinalom,de elkebzelhetetlennek talalom hogy ugyanugy erezne.Pedig tenyleg mostanában máshogy áll hozzám :-)
2014. okt. 4. 01:03
 3/4 RRR ***** válasza:
akkor legalább halványan célozz rá
2014. okt. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már probalok,pl.mosolygok ra,szemebe nezek ha beszelunk,melleulok szunetben,beszelgetek vele sokat...meg hogy lehetne?
2014. okt. 4. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!