Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják be sokan olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják be sokan olyan iszonyatosan könnyűnek a pártalálást?

Figyelt kérdés
"Keress mást", "majd találsz valakit", "lesz másik", "majd jön valaki", "csak ismerkedni kell", stb. Nekem ezektől olyan érzésem lesz, mintha az egész olyan hip-hop menne, hogy csak kitalálod, hogy kell valaki, akivel boldog lehetsz és egyből meg is van, csak ki kell választani, pedig a dolog messze nem ilyen egyszerű. Vagy csak én vagyok ilyen selejt és az emberek többségénél ez tényleg így megy?
2014. okt. 24. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akinek minden mindegy alapon megy a társkeresés azoknak tényleg "hipp-hopp" megy a dolog. Viszont, ha igényes vagy és nem csak egy éjszakára tervezel, akkor már keményebb dió. Nem vagy selejt, csak többre vágysz.
2014. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
a nőknek könnyen megy
2014. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem se ment soha könnyen az ilyesmi, mondjuk az is gond volt, hogy mindig próbáltam óvatos lenni, nem akartam elijeszteni senkit, mert féltem, hogy akkor nem lesz más lány stb. Mondjuk az is furcsa, hogy egyeseknek elég jól megy az ismerkedés, van olyan srác ismerősöm, aki szakított a barátnőjével, egy hét múlva meg már ott volt neki a következő. Egyetértek a 2-es válaszolóval, aki nem "válogatós", az könnyebb helyzetben van, aki kicsit igényesebb, annak nehezebb, sajnos sok a hülye a világban, én azt tapasztaltam, és rohadt nehéz feladat olyan embert találni, akivel igazán összeilletek. Vagy csak én vagyok ennyire béna, nem tudom, eddig elég kevés sikerélményem volt, pedig abszolút nincs magasan a léc.
2014. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Max akkor könnyű, ha csak 1 éjszakára tervezel, vagy bárki megfelel.

A legtöbb embernek nyilván vannak igényei, egy kapcsolat nagyon összetett, belső harmónia, kémia, azonos igények, alapvető kommunikációs készség, gyakorlati tényezők (pl távolság) stb.

Igazi társat nem könnyű találni, és miután megtaláltad, azután is mindkét félnek foglalkoznia kell a kapcsolattal, egymással, vagy jöhet a szakítás.

2014. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!