Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti is úgy láttátok (bocs, ha...

Ti is úgy láttátok (bocs, ha éppen ti vagytok azok), hogy az edzőtermekbe iszonyatosan sokan telefonon babrálni járnak edzés helyett?

Figyelt kérdés

egy ideje járok edzőterembe. a közhiedelemmel ellentétben nem kizárólag súlyokat emelgetni, nálam nem ez az egyetlen sport.

Futok, (télen még nem volt kedvem kint futtni)

használok crosstrainer gépet, pilates labdákat, de izomépítésen is dolgozom, a lényeg, hogy én sokfélté csinélok)

Ahogy elnéztem, a kizárólag súlyt emelgetni, és erősítő gépeket használni vágyok kb 50-szer annyi időt töltenek TELEFONNYOMKODÁSSAL, mint a súlyok emelgetésével!


van, hogy körülnézek egy helyen, ahol 8 emberke üldögél az erősítőgépen, odamerészkedek egy 9. géphez, ami éppen szabad, és 3 perc alatt többet dolgozgatok vele, mint a 8 ember összesen teszi azidő alatt, midőn belemerülve iPhonejaik rendkívül émelyítő kijelzőjébe, észre sem evszik, hogy az érintőképernyő nyomkodásától nem fognak erősödni.

Amúgy úgy látom, ez inkább fiúkra jellemző, a lányok sokkal keményebben edzenek.

Nemrég részt is vettem egy lányoknak kitalált órán :) az erőjani izommutogatós telefonbetáyr fiúk bexartak volna az "enyhe kis női" tornától.


2013. máj. 3. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami fullos terembe jársz,ahova cégvezetők járnak le unalmukban és divatból? akkor gyere le hozzánk ott senki se telefonozik. csak ritkán. egy kcisit szusszanni.


A női tornával kapcsolatban. a nők erősítenek. és hozzá szoknak. a férfiak súlyemelgetők,ahogy nevezted őket, súly emelnek nincsenek hozzá szokva az ilyen strssszhez, de ugye elsőre minden új mozgás nehéznek tűnik. Egyébként hiába végzik a csajok az a hülye tornát semmit se fogynak, ezt látom a teremben. :D

2013. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ahova én járok, oda nem minden csaj fogyni jár......


vannak ott olyan full alakú csajok, hogy nem az alakjuk motiválja őket a mozgásra, max annak megtartása.


és láttam már viszonylag nagydarab csajt is olyan mozdulatokat produkálni, amit Bruce Lee is csodálattal nézne.


Amúgy nem fullos helyre járok, átlagfigurák járnak oda.

2013. máj. 3. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Van benne valami...


Elvégre manapság nagyon "trendi" dolog lett terembe járni. Nem baj ha nem csinálsz semmit csak elszívod a drága levegőt mások elől, de te lentvoltál és istenkirály vagy.... Meg ugye kéne a strandra valami szalonképes alakot összehozni 3 hét alatt....

Ez van...

2013. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 hét alatt biztos nem fog fejlődni semmit
2013. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van. Birkózás mellé nyomom a súlyzós edzéseket, és pont ugyanezeket tapasztalom. Ha meg például fejhámmal nyakazok ,akkor úgy néznek rám, mint valami drogosra, aki éppen belövi magát.Persze a kardiógépeken meg meg a lightos kis aerob...
2013. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"3 hét alatt biztos nem fog fejlődni semmit"


tudom, csak próbáltam ironizálni....

2013. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hol laktok, de vagy iszonyatosan f@sz emberek vannak ott vagy csak valami olcsó sz@r terem ahova minden söpredék jár (pl. aki semmit sem csinál), mert itt ahova jártam mindenki edzett folyamatosan és senki mondom SENKI kezében nem láttam telefont... Vagy csak ez a hely kivétel? :D
2013. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!